RHOBH 12. Sezon Fragmanı Çenenizi Düşürecek


Bu Beverly Hills elmasları, şimdiye kadarki en dramatik sezonlarını atlatacak kadar sağlam mı?

E! Haberler, yalnızca ilk bakışınızı ortaya çıkarabilir Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları 12. sezon ve patlayıcı fragman, hayal edebileceğimizden daha şok edici.

Geri Dönen Ev Kadınları Kyle Richards, lisa rinna, Erika Jayne, Kristal Kung Vizon, Garcelle Beauvais, Dorit Kemsleyve Sutton Stracke yeni gelen katıldı Diana Jenkinskim kesinlikle önizlemede bir sıçrama yapar.

Sutton, soğuk bir şekilde yanıt veren Diana’ya, “Bence sen ruhsuz bir insansın,” diyor, “Yeni bir kötü adama mı ihtiyacın var? İşte buradayım.”

Arkadaş (ve Kyle’ın kız kardeşi) Kathy Hilton da geri döndü, ancak kardeşler arasında işler “Hunky Dory” den çok uzak.

Lisa, Kathy’yi suçluyor, “Bu güzel kız kardeşin hakkında bazı şeyler söyledin. Üzgünüm Kathy, yanına kâr kalmayacaksın.”

Kyle ablasına gözyaşları içinde, “Benden nefret ediyormuşsun gibi hissediyorum. Bunları nasıl söylersin?” dedi.

Garcelle ayrıca, devam eden yasal sıkıntıları ve boşanması arasında Erika için endişeli görünüyor, “Seni son birkaç kez gördüğümde biraz sarhoştun” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326249/the-real-housewives-of-beverly-hills-season-12-trailer-is-here-to-make-your-jaw-drop?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın