RHOA’dan Sanya Richards-Ross, Drew Sidora’nın Boşanmasına Tepki Verdi (Özel) – Hollywood Life


RHOA'dan Sanya Richards-Ross, Drew Sidora'nın Boşanmasına Tepki Verdi (Özel) – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AB+DM/Bravo

Sanya Richards-Ross Ve Çizdi Sidora Onları en son 14. sezonda birlikte gördüğümüzde kan davası içindeydiler. Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları. Şimdi 15. sezon yaklaşıyor ve Drew’un görüşmediği kocasından duygusal bir boşanma yaşadığını biliyoruz. Ralph Pittman, Sanya’nın haberi duyunca ne hissettiğini merak ettik. Bundan zevk mi alıyordu? Aslında hiç de değil. Aslında hem şaşırmıştı hem de “kalbi kırılmıştı”.

“[Drew and I] Bu sezon gerçekten güzel konuşmalar yaptık ve iyi bir yere geldik. [before the news breaks]. Ve bunun olmasından mutluyum çünkü onun ve Ralph’ın ayrılmasıyla ilgili haberleri duyduğumda kalbim kırılmıştı,” dedi Sanya. HollywoodYaşamı ÖZEL olarak, bu haftaki bölümde görünürken Puh-Lease’e Dikkat! dijital ses dosyası ve 15. sezonun tanıtımı.[My husband] ve ben aslında Ralph’ın doğum günü partisindeydim. o Haberler kırılmadan önce, 40’ıncı yaşı için bir hafta önce onun için attı. Kelimenin tam anlamıyla, en iyi zaman geçirdik. Bitirdik [filming], kamera dışındaydı ve çok eğlenceliydi. Ben de ‘Ne oluyor?’ Bir hafta gibi mükemmel görünüyorlardı [before that]. Yani evet, gerçekten hayal kırıklığına uğradım [upon hearing the news]”

“Çok şaşırmıştım. Hepimiz biliyoruz – kamerada görüyoruz – bazı sorunları vardı, “diye devam etti Sanya. Ancak, onları “birlikte güldüklerini” ve “eğlendiklerini” de gördüğünü, bu yüzden dertlerini “geçeceklerini” düşündüğünü söyledi. “Artık burada olduklarını görmek gerçekten zor” dedi.

RHOA'dan Sanya Richards-Ross, Drew Sidora'nın Boşanmasına Tepki Verdi (Özel) – Hollywood Life
Sanya Richards-Ross & Drew Sidora (AB+DM/Bravo)

Drew ve Ralph, yaklaşık dokuz yıllık evlilikten sonra 27 Şubat’ta boşanma davası açtı. Ve 1 Mart’ta değiştirilmiş bir boşanma dosyasında Drew, Ralph’ın kendisini zihinsel, mali açıdan taciz eden ve bir noktada ona “fiziksel olarak saldırgan” davranan bir “seri dolandırıcı ve zinacı” olduğunu iddia etti. 15. sezon RHOA çekimleri zaten Ocak ayında tamamlamıştı, ancak TMZ 5 Mart’ta Bravo’nun bu patlayıcı iddiaların sonuçlarını yakalamak için kameraları tekrar ortaya çıkardığını bildirdi. 15. sezon fragmanında buna bir göz attık, ancak önümüzdeki birkaç ay boyunca sezon oynanırken çok daha fazlasının gösterileceğini hayal edebiliyoruz.

Ve Drew’un yaşadığını bildiğimiz gönül yarası göz önüne alındığında, onun ve Sanya’nın birbirleriyle daha iyi bir yerde olduklarını duymak güzel. Ancak Sanya’nın röportajımız sırasında bahsettiği tek şey Drew ile olan ilişkisi değil. Ayrıca şovun neredeyse fiziksel bir münakaşa içeren patlayıcı sezon galasına da değindi. Shereé Whitfield‘nin ateşli yeni romantizmi, olası yeni bir aşk ilgisi Kenya Moore ve dahası! Röportajın tamamını şuradan dinleyin: Puh-lease’e Dikkat Edin! podcast şimdi açık Apple Podcast’leri Ve spotify.

Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları 7 Mayıs Pazar günü saat 20:00 ET’de Bravo’ya dönüyor. Shereé Whitfield, Kandi Burruss, Kenya Moore, Drew Sidora, Marlo Hamptonve Sanya Richards-Ross, “arkadaşlar”ın yanı sıra tam zamanlı kadro üyeleri olarak geri dönecek. Courtney Rodos Ve Monyetta Shaw-Carter. RHOA şap Cynthia Bailey ayrıca sezon boyunca boy gösterecek, orijinal kadro üyeleri ise, DeShawn Kar, Lisa Wu Ve Kim Zolciak-Biermann misafir kapasitelerinde geri dönecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/rhoa-sanya-richards-ross-reacts-drew-sidora-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir