RHOA’dan Porsha Williams Kolay Havalı Yaz Elbiselerini Paylaştı


Porsha Williams’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Porsha, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yaz, çoğumuz için yılın eğlenceli bir zamanı, takvimde birçok etkinlik ve gezi var. Kıyafet planlamadan bir arada görünmek ve hissetmek istiyorsanız, gitmenin yolu tek parça bir stildir. Hiçbir şey sadece bir elbise giymenin kolaylığını yenemez, değil mi? Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları şap porsha williams kendini bir “elbise kızı” olarak tanımlıyor, “Yazlık elbiselere bayılırım. Aslında çok şort giyen bir kız değilim. Sadece dolabıma girip bir şeyler giyip gitmek istiyorum.” Burada da öyle kızım.

Bravo yıldızı, “Sanırım Amazon bu noktada beni Amazon kraliçesi olarak taçlandırdı. Amazon’a kafayı taktım. Size en sevdiğim eşyalarımdan bazılarını göstermek benim için bir rüya gerçek oldu,” dedi Bravo yıldızı. Amazon Canlı aktarım.

Reality TV yıldızı, en sevdiği yazlık elbiselerini, her görünümün nasıl şekillendirileceği ve bedeninizi büyütme veya küçültme konusunda ipuçları da dahil olmak üzere Amazon müşterileri ile paylaştı. Kızınız Porsha ile alışveriş yapıyormuş gibi hissetmek istiyorsanız, onun uygun fiyatlı Amazon bulgularına göz atın. Her zamanki gibi, Porsha gerçekten başarılı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333707/real-housewives-of-atlanta-porsha-williams-amazon-dresses?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel