‘RHOA’dan Marlo Hampton, Drew Sidora ile Mücadele Ediyor: Özel – Hollywood Life


Drew Sidora


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AB+DM/Bravo

arasında büyük bir mücadele Marlo Hampton Ve Drew Sidora bu sezon geliyor Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları. için önizlemede 3. Bölüm21 Mayıs’ta yayınlanan Marlo, Drew’un yüzüne merhum yeğeni hakkında bağırıyor. Quentinkimdi ölümcül şekilde vuruldu 2020’de. önizleme klibiMarlo buna üzülür Kandi Burruss ele almayacak ölümcül olmayan atış bu onun restoranı Blaze’de oldu. üzerinde görünen son bölüm ile ilgili HollywoodLife‘S Dikkat, Puh-Lease! dijital ses dosyasıMarlo, Kandi’nin restoranındaki olayın onun Drew ile münakaşasına nasıl yol açtığına dair ÖZEL bir fikir verdi.

“Kandi, restoranlarından biri olan Blaze’de ateş açtı. Kandi bunu kabul etmek istemedi ve bu beni rahatsız etti çünkü yeğeni vurulmuştu,” dedi Marlo. Ve senin hiç tanımadığın yeğenim Quinton vuruldu. O yüzden sana bunu vereceğim. İzlemenizi ve nasıl oynandığını görmenizi istiyorum. Kimin tarafında olduğunu görmek ilginç olacak [the fans] bunu kabul et.”

Marlo devam etti, “Sadece bilmen için, onun [Kandi’s] yeğeni Blaze’de vuruldu. Yeğenim eskiden Old Lady Gang’da çalışırken vurulmuştu. Bu yüzden benim için sadece bir tetikleyiciydi. Bu bir tetikleyiciydi. Bunun nasıl sonuçlanacağını görmen için sabırsızlanıyorum.” Marlo bize Kandi’nin yeğeninin vurulduğunu söyledi ama Kandi programda aslında onun kuzeni olduğunu söyledi. Melvin Jones.

Drew Sidora
Marlo Hampton; Drew Sidora (Fotoğraf: AB+DM/Bravo)

Bölüm 2’de Kandi, kuzeni ve kocasıyla bir sahneyi filme aldı. Toddve yapımcılardan biri dördüncü duvarı kırdı ve onlara kamera çekiminden neden bahsetmediklerini sordu. Geçen sezon Kandi ile rezil bir rekabete giren Marlo, podcast’te Kandi ile yapımcı arasındaki o anın “heyecanlandığını” söyledi.

Marlo, “Çoğu yapımcı Kandi Burruss söz konusu olduğunda müdahale etmez, çünkü onun 11 milyon takipçisi var, çünkü takipçilerinden korkuyorlar,” diye açıkladı Marlo. “İşine tutkuyla bağlı olmasına ve gelip ‘Hey, sorumluluk alacaksın’ demesine bayılıyorum. Gerçek hayatında neler olduğunu anlatacaksın’. Çünkü, ‘Hey, bunu anladım, ve bunun için aday gösterildim, ve kızım bunu aldı ve oğlum bunu aldı.’ Bize haberlerde neler olduğundan bahset. Restoranlarınızdan birinde silahlı çatışma yaşadınız. Bunu bizimle paylaşın. İlgili olun.”

Marlo, Drew ile olan kavgası hakkında daha fazla açıklama yapmadı, ancak 14. sezonda “uzlaşmazlığa düştüklerinden” sonra kendisinin ve Kandi’nin nerede durduğunu açıkladı. dır-dir. Kandi’nin ancak verebileceğini verebileceğini fark ettim. Ve bunu kabul etmem gerektiğini fark ediyorum. İşte bu noktadayız, dedi Marlo. “Kandi’nin verebileceğini kabul ediyorum. Verebileceği şeyler. Benim için bir Emmy ya da Grammy değil ama onun bana verebileceğini kabul ediyorum.”

Marlo’nun röportajının tamamı Puh-lease’e Dikkat Edin! podcast şu anda kullanılabilir Apple Podcast’leri Ve spotify. Marlo hakkındaki görüşünü açıklıyor Sheree Whitfieldyeni ilişkisi, Kim Zolciakboşanma ve çok daha fazlası!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/rhoa-marlo-hampton-drew-sidora-fight-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir