RHOA’dan Kandi Burruss, Uygun Fiyatlı Yaz Temellerini Paylaşıyor


Kandi Burruss’un seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Kandi, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Takviminizde eğlenceli yaz seyahati planlarınız varsa, seçtiğiniz bazı uygun fiyatlı buluntularla hazırlanın. Kandi Burruss. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları star, sıcak havalardan en iyi şekilde yararlanmamıza yardımcı olmak için olmazsa olmaz kıyafetlerini, aksesuarlarını, plaj malzemelerini ve ev sahipliğinin olmazsa olmazlarını açıkladı.

Kandi favorisini paylaştı Amazon son bir canlı sırasında seçer aktarım. İster kumsala gidiyor olun, ister kampa gidiyor olun, arka bahçede barbekü yapıyor olun, ister çocuklarınızın spor yapmasını izleyin veya havuza girin, Kandi eğlenceli bir yaz geçirmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm temel şeyleri düşündü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335010/real-housewives-of-atlanta-kandi-burruss-summer-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel