Rezil Şarkıcı Seks Ticaretinden 30 Yıl Aldı – Hollywood Life


Rezil Şarkıcı Seks Ticaretinden 30 Yıl Aldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Antonio Perez/AP/Shutterstock

R kelly kaderini Çarşamba günü öğrendi; beklendiği gibi, iyi değildi. Brooklyn jürisinin 54 yaşındaki Kelly’yi cinsel istismar ve şantaj suçlamalarından suçlu bulmasından altı aydan fazla bir süre sonra, bir zamanlar ünlü R&B şarkıcısı Çarşamba günü mahkemeye çıktı. Orada, ABD Bölgesi Yargıç Ann Donnelly Kelly’yi 30 yıl hapis cezasına çarptırdı Yuvarlanan kaya.

Mahkûm edilmeden önce, Kelly’nin yedi kurbanı mahkemeye seslendi, yaşadıklarıyla ilgili ifadelerini paylaştı veya doğrudan R. Kelly ile konuştu. “Ben her kadının, oğlanın, çocuğun temsilcisiyim, [and] Acınası, açıklanamaz davranışlarınla ​​şimdiye kadar acı çektiğin bir adam ve bununla seni kendinle baş başa bırakıyorum, Robert Sylvester Kelly,” Angela” takma adı altında bir kurban (o da duruşma sırasında ifade verdi, RS) Kelly’ye söyledi. “Ününü ve gücünü reşit olmayan erkek ve kızları kendi cinsel tatminin için eğitmek ve onlara koçluk yapmak için kullandın.”

Kelly (doğum adı Robert Sylvester Kelly), 2021 denemesinde toplam dokuz suçlamayla karşı karşıya kaldı. CNN: “Bir çocuğun cinsel sömürüsü, adam kaçırma, rüşvet ve seks ticareti suçlamalarını içeren 14 temel eylem ve ayrıca seks ticareti yasası olan Mann Yasasının sekiz ek ihlaliyle birlikte bir haraç alma suçu.” Jüri, Kelly’yi bir şantaj suçundan ve Mann yasasını ihlal etmekten sekiz kez suçlu buldu. Haraç alma suçlamasının altında yatan 14 eylemden Kelly’nin hüküm giyebilmesi için en az ikisinden suçlu bulunması gerekiyordu. Jüri üyeleri, iddia makamının 14 şantaj eyleminin ikisi dışında hepsini kanıtladığını söyledi.

Rezil Şarkıcı Seks Ticaretinden 30 Yıl Aldı – Hollywood Life
R. Kelly, 17 Eylül 2019’da Chicago’daki Leighton Ceza Mahkemesi binasındaki bir duruşma sırasında çıkışa yöneldi (Antonio Perez/AP/Shutterstock)

“Bugünün suçlu kararı sonsuza dek R. Kelly’yi şöhretini ve servetini gençleri, savunmasızları ve sessizleri kendi cinsel tatmini için avlamak için kullanan bir yırtıcı olarak markalaştırıyor” dedi. Jacquelyn Kasulis, Kararın ardından New York’un Doğu Bölgesi’nden ABD avukatı vekili. “[R. Kelly is] reşit olmayan kızları ve genç erkekleri ve kadınları onlarca yıldır cinsel istismar, sömürü ve aşağılamadan oluşan iğrenç bir ağda tuzağa düşürmek için yakın çevresini kullanan bir yırtıcı.

“R. Kelly’nin mahkûm edildiği ciddi suçlamalara dayanarak, Mahkeme’nin ona ara vermekte zorlanacağına ve sanığı muhtemelen birkaç on yıl hapis cezasına çarptıracağına inanıyorum.” Julie RendelmanNew York ceza avukatı anlattı HollywoodYaşam Kelly’nin Eylül 2021’deki potansiyel kaderini tartışırken.

Rezil Şarkıcı Seks Ticaretinden 30 Yıl Aldı – Hollywood Life
Bu mahkeme salonu sanatçısının Brooklyn’deki bir mahkeme salonunun bir video ekranından yaptığı eskizde, sanık R. Kelly ayrıldı, New York’taki duruşmasının açılış gününde dinliyor. (Elizabeth Williams/AP/Shutterstock)

İddiaya göre, savcılar 25 yıl hapis cezası istiyorlardı. ABC Haberleri, Kelly’nin ekibi ise on yıl veya daha az ceza alması gerektiğini söyledi. Kelly’nin savunma avukatı “O güçlü ve bunun üstesinden geleceğiz” Jennifer Bonjean mahkemeye çıkarken, verilecek ceza ne olursa olsun temyize gitmeyi planladıklarını ve Kelly’nin mahkumiyetinin bozulacağından umutlu olduğunu da sözlerine ekledi. Hukuk ekibi, kısmen “ağır, uzun süreli cinsel istismar, yoksulluk ve şiddeti içeren travmatik bir çocukluk yaşadığı” için merhamet gösterilmesi gerektiğini savundu.

Mağduriyeti yetişkinliğe kadar devam etti ve okuryazarlık eksiklikleri nedeniyle davalı, genellikle onu korumak için para ödediği kişiler tarafından defalarca dolandırıldı ve finansal olarak istismar edildi” dedi.

Kelly’nin yasal sıkıntıları bitmedi. Şikago’da çocuk pornografisi ve engelleme suçlamalarından yargılanması planlanıyor. İlişkili basın. Suçlu bulunursa, Kelly’nin hapiste geçirdiği süre, bugün aldığından çok, çok daha uzun olabilir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/r-kelly-sentenced-prison-sex-trafficking/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir