Rev. Beat-Man’in ‘Cadılar Bayramı’nın Sesi’ Şarkıları Ürkütücü ve Kooky – Hollywood Life


Rev. Beat-Man'in 'Cadılar Bayramı'nın Sesi' Şarkıları Ürkütücü ve Kooky – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Patrick Principe

Boo! Cadılar Bayramı! Ekim ayı boyunca HollywoodLife çalışıyor Cadılar Bayramı’nın Sesi, En sevdiğiniz müzik, film, televizyon ve pop kültürü arkadaşlarından bazılarının Cadılar Bayramı 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği yer. Bugün, Rev. Beat-Man karışıma bazı terör izleri bırakmak için uğrar.

Rev. Beat-Man'in 'Cadılar Bayramı'nın Sesi' Şarkıları Ürkütücü ve Kooky – Hollywood Life
Boo! Ben Rev. Beat-Man. (Patrick Prensip)

Rev. Beat-Man kurdu Canavarlar 1986’da Bern, İsviçre’de, “60’ların garaj serseri, vahşi genç çöp rockabilly ve ilkel rock’n’roll arasında bulanık bir karışım” olan bir ses yarattı. onların Bandcamp’ı. Yeraltının öncüleri olarak, Canavarlar, yüzünüzdeki, özür dilemeyen rock sesiyle birçok kişiye ilham verecekti. 1992’de Beat-Man, müzik dünyasında kendini “misfits cenneti” olarak tanımlayan Voodoo Rhythm Records’u kurdu. Bang Bang Band Girl, SLOKS, The Me’s, The Giant Robots, ve Trixie ve Tren Enkazları Voodoo Rhythm listesine şu anda dahil olan sanatçılardan sadece birkaçı (ve bunlardan herhangi biri Cadılar Bayramı çalma listenize eklenebilir.

The Monsters’daki görevine ve Voodoo Rhythm’i yönetmeye ek olarak, Beat-Man solo müzisyen olarak Rev. Beat-Man olarak oynuyor (veya bazen başkalarıyla birlikte, İzobel Garcia) Ekim ayında, “Sanırım Reverend Beat-Man olarak, Day of the Dead turu için Meksika’da tura çıkacak. [for] 7-8 şov, kostüm partisi çılgınlığı” diyor. HollywoodLife. “Muhteşem olacak. Ama şu anda bir dans tiyatrosunda çalışıyorum, müzik aramaları yapıyorum. Onun itiraf ve yönetmen Marcel Leemann

Bu kostüm partisi çılgınlığının ötesinde, işte Rev. Beat-Man’in seçtikleri Cadılar Bayramı’nın Sesi.

Rev. Beat-Man’in Cadılar Bayramı Çalma Listesi Seçimleri

Die Zorros, “Der Lachende Sarg”

Gül ve Aranjman, “Cincinnati Yiyen Hamamböceği”

[Editor’s Note: “The Cockroach That Ate Cincinnati” is a staple of The Doctor Demento Show, the radio program that gave rise to “Weird” Al Yankovic and more oddball songs. Since the original version by Possum/Rose and the Arrangement isn’t on streaming platforms, we’re including the version by the horror punk pioneers Misfits (which in itself is odd, since this is the first and sofar only Misfits song on TSOH playlist.) 

The Monsters, “Walkin’ Through A Cemetery”En belirgin Cadılar Bayramı anınız nedir? Mesela birisi “Cadılar Bayramı” dediğinde geçmişinizden aklınıza gelen ilk şey nedir?

Oğlumla evde, çocuklar oyun mu oynuyor, ben mi? [musician] Delaney Davidson ve oğlum s*ktirk kadar korkunç giyinmişlerdi ve kapı çaldığında Schubert’in Cenaze Marşı ile 100 watt’lık bir hoparlörümüz vardı ve bu herkesi havaya uçurdu. Çok korktular – 15 yıl sonra hala korkuyorlar

Bazı çocuklar makyaj için beyaz duvar boyası kullandık – bu kötü bir fikirdi.

Sizce bu yıl en popüler Halloween kostümü ne olacak? Aklında ne olmalı?

Doğal insan vücudunun ayrımcılığını ve cinselleştirilmesini göstermek için hepimiz çıplak giyinmeliyiz. Ama bence Trump, Putin veya Kraliçe vb. kadar sıkıcı olacak.

Rev. Beat-Man'in 'Cadılar Bayramı'nın Sesi' Şarkıları Ürkütücü ve Kooky – Hollywood Life
(Patrick Prensip)

Ekim/Cadılar Bayramı gelenekleriniz var mı?

Hayır, İsviçre’de Cadılar Bayramı’nı kutlamayız; ABD’den takas edildi ve hoşuma gitti. Çoğunlukla dağlarda Karneval veya Fasnacht var. Bazı insanlar şeytan gibi giyinip (kış) insanları döverler (yaz) yani soğuk alan başlar.

Herhangi bir şeyi yapmak için bir bütçe ve serbest alan verilseydi, hangi korku filminde oynardınız? Geçmişin herhangi bir filmini yeniden çekebilir veya kendi filminizi yaratabilirsiniz.

Her şeyi yiyen bir böcek olmak istiyorum ve galaksileri s-t ve saçmalığımla yeni canlılar yaratmak istiyorum .. bu benim filmim olurdu.

Ekim ayında sizin için ve yılın geri kalanında neler var?

The Day of the Dead turu için Meksika’da tura çıkıyorum, sanırım Rahip Beat-Man [for] 7 veya 8 gösteri, kostüm partisi çılgınlığı. Harika olacak. Ama şu anda bir dans tiyatrosunda çalışıyorum, müzik aramaları yapıyorum. Onun itiraf ve yönetmen Marcel Leemann.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/reverend-beat-man-the-sound-of-halloween-songs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir