Resme Bakın – Hollywood Hayatı


Resme Bakın – Hollywood Hayatı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

“R özçekimleri henüz modası geçmiş” Grimes 23 Eylül Cuma günü yüzünün yeni bir fotoğrafını paylaşırken sordu. Resimde Grimes (d. Claire Boucher, 34) iki görünür örgülü kuyrukla ıslak saç görünümü sergiledi. Biraz dolgun ve dolgun dudakları pembe-maviydi ve gözlerinin çevresine turuncu-sarı bir makyaj yapmıştı. Instagram gönderisinin başlığına “Gelecek hafta yüzüme beyaz mürekkep dövmesi yaptırmayı çok ciddi olarak düşünüyorum” diye ekledi. “Düşüncesi olan var mı? Zamanı gelmiş gibi.”

Takipçileri cesaret verdi. “Eşsiz güzel bir yüzün var, umarım dövme onu daha iyi hale getirir!” eklenen sanatçı Kirill Mintsev. “Bebek”, sürükleme sanatçısı eklendi akvaryum. Bir hayran, “Göz makyajını seviyorum” diye eklerken, bir diğeri, “Evet, yap. Tabii ki.” “Evet, bu bakışı kaldırabilecek biri olsaydı o da sen olurdun!!!” Onunla gitmemesini söyleyenler vardı. “Yapma, olduğun gibi çok güzel olduğunu söyleyebilirim.”

Selfie, Grimes’ın tweet atmasından yaklaşık bir hafta sonra geliyor.çıldırdı mı” Mesaj, şişmiş yüzünün tamamı bandajlı bir fotoğrafına eşlik etti. Hastane önlüğü gibi görünen bir şey giyerken yatıyordu. Resim, Grimes’ın yüzünde hafif bir morluk olduğunu gösteriyordu, ama ne yaptığını – eğer bir şey varsa – netleştirmedi. Bazı hayranlar, Grimes yaz boyunca prosedürle ilgilendiğini tweetlediğinden beri bir elf kulağı ameliyatı geçirdiğini iddia etti. “Elf kulağı modlarını iyi bir sonuçla yapan var mı?” tweet attı, başına Vanity Fair. “Kulak kıkırdağının iyileşmekte zorlanmasından korkuyorum. Özellikle bir müzisyen olarak bu ameliyat riskli görünüyor ama hayatım boyunca istedim. İnsanların deneyimlerini merak ediyorum!”

Resme Bakın – Hollywood Hayatı

Matt Baron/ShutterstockBütün vücut modifikasyonu konuşmasının ortasında Grimes, hayranlarına bir bakış attı ve elon musk9 aylık kızı, Exa Dark Sideræl Musk. Kızım bu kopya üzerinde tekno ile dans ediyor. Tragedyanın Doğuşu Nietzsche’den,” diye yazdı, yürümeye başlayan çocuğun bir fotoğrafıyla birlikte. Exa, yukarıda bahsedilen felsefe kitabının üzerine eğilirken pembe bir saç bandı ve siyah bir tulum giydi. Exa, Elon ve Grimes arasındaki çocuktur. Oğlunu karşıladılar, X AE A-XIIMayıs 2020’de.

Grimes, Mart ayında Elon ile Exa’nın doğumundan dört ay sonra ikinci bir çocukları olduğunu açıklamıştı. “Tam adı Exa Dark Sideræl Musk,” dedi. Vanity Fair röportaj yapmak. “Exa, süper hesaplama terimi exaFLOPS’a (saniyede 1 kentilyon kayan nokta işlemi gerçekleştirme yeteneği) bir referanstır. Bu arada karanlık, ‘bilinmeyen’dir. İnsanlar bundan korkuyor, ama aslında bu fotonların yokluğu. Karanlık madde, evrenimizin güzel gizemidir.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/grimes-unrecognizable-face-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir