Resimleri Gör – Hollywood Life


Resimleri Gör – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Cameron Diaz49 ve Benji Madden43, 18 Haziran’da manşetlere çıktıklarında tespit edildi hafta sonu New York’ta bir aile gezisi sırasında JFK Havaalanı’nda yürüyüş. Karı ve kocanın iki yaşında sevimli kızları vardı. RaddixOnlarla birlikte gururlu babasının kollarında dinlenen ve kameraların önünde gezinirken hepsi gündelik kıyafetler giymişti. Cameron siyah uzun kollu bluz ve uyumlu pantolonlarla turuncu spor ayakkabılar giyerken, Benji uzun kollu üst ve pantolonun yanı sıra siyah spor ayakkabılar ve siyah bir beyzbol şapkası içeren kendi siyah kıyafetini giydi.

Küçük Raddix’in üzerinde, her yerinde renkli cüceler ve pembe Crocs olan beyaz bir tulum gibi görünen bir şey vardı. Uzun saçlarını toplamıştı ve babasının omzunun üzerinden bakarken rahatlamış görünüyordu. Cameron, uzun sarı saçları döküldüğü için kıyafetine siyah çerçeveli gözlükler ekledi ve makyajsız görünüyordu.

Cameron Diaz
Cameron Diaz önceki bir gezi sırasında. (SplashNews.com)

2015’ten beri evli olan Cameron ve Benji, birlikte özel hayatları konusunda oldukça mahremler, bu yüzden son gezileri izleyiciler ve hayranlar için bir zevkti. Nereye gittikleri veya bir yerden geri gelip gelmedikleri belli değil ama görünüşe göre ellerinde pasaportları vardı, yani ABD dışında bir yerde olabilirdi, her iki şekilde de birlikte vakit geçirmekten mutlu görünüyorlardı.

Cameron, JFK Havalimanı’nı ziyaret etmeden önce 30 Ağustos’ta kutlayacağı 50. doğum günü öncesinde formda kalmanın sırrını paylaştığı manşetlere çıktı. Güzel, bir arkadaşına verdiği röportajda süreci anlattı. Gwyneth Paltrow‘ın podcast’i, goop ve bazen aralıklı oruç tuttuğunu itiraf etti. “İki yaşında bir çocuğun annesiyim, bu yüzden ikimiz de biraz bundan biraz bundan yiyoruz ve onun bütün gün olduğu kadar çok atıştırmam gerekiyor mu?” Bölümde açıkladı. “Biraz sıfırlama yapmak sizi geri getiriyor. Ne söylediğinizin ve ne yaptığınızın farkında olarak o anda daha hazır olmanıza yardımcı olur.”

Cameron Diaz, Benji Madden
Cameron Diaz ve Benji Madden 2015’ten beri evliler. (Shutterstock)

Ayrıca cilt rutininden de bahsetti ve 40’lı yaşlarında neredeyse hiç makyaj yapmadığı için cildinin daha iyi hale geldiğini açıkladı. “İş nedeniyle hayatımın büyük bir bölümünde her gün makyaj yaptım ve cildimi gerçekten tüketiyordu. Her zaman bir kopuş yaşadım” dedi. “Ve 40’lı yaşlarımda çok fazla giymeyi bıraktığım için – açıkçası ben de daha yaşlıyım, ama 40’larıma doğru ara vermeye başlamıştım – cildimi daha çok seviyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/cameron-diaz-husband-benji-madden-daughter-raddix-airport-pics/

Yorum yapın

SMM Panel