Resimleri Gör – Hollywood Life


Kendall Jenner, Caitlyn Jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RMBI/BACKGRID

Kendall Jenner26, birlikte kaliteli zaman geçirdi Caitlyn Jenner, 72, 28 Mayıs. Manken ve babası Cumartesi günü Lucky’nin Malibu, CA’daki restoranına gelirken ve çıkarken fotoğraflandılar, rahat ama şık kıyafetler giydiler. Kendall’ın kıyafeti ten rengi bir kazak, koyu mavi kot pantolon ve siyah topuklu çizmeler ile beyaz bir kolsuz bluz içeriyordu; Caitlyn’in ise beyaz ve gri desenli uzun kollu bir üst, kot pantolon ve ten rengi sandaletler içeriyordu.

Kendall Jenner
Akşam yemeği sırasında Kendall Jenner. (RMBI/ARKA GRİD)

Kendall, saçları döküldüğünde görünümüne güneş gözlüğü ekledi ve başkalarının yanındayken gri bir yüz maskesi taktı. Caitlyn’e küpeler takmış ve saçlarını toplamıştı. Her ikisi de çanta taşıyordu ve yemek mekanının kapısının yanında sohbet edip gülerken rahat görünüyorlardı.

Caitlyn Jenner
Akşam yemeği sırasında Caitlyn Jenner. (RMBI/ARKA GRİD)

Kendall’ın babasıyla rahat gezintisi, ablasına gittikten bir hafta sonra geldi Kourtney Kardashian ve Travis Barkerİtalya’da düğün. Güzellik sevgilisini de beraberinde getirdi Devin Booker destansı kutlama için onun tarihi olarak ve bir noktada diğer konuklarla karışırken elini tutarken görüldü. Ayrıca etkinlikte çiçek desenli ten rengi kolsuz bir elbiseyle büyüledi ve sevgilisi beyaz düğmeli bir gömlek ve siyah pantolonun üzerinde siyah blazer ceketiyle yakışıklı görünüyordu.

Kendall ve Devin, ilişkileri söz konusu olduğunda olabildiğince özel olma eğiliminde olduklarından, düğün tarihi biraz sürpriz oldu. Geçenlerde bir kaynak bize, onu romantik ortama getirmenin “özel” olacağını düşünmesinin nedenini anlattı. EXCLUSIVELY kaynağı, “Kendall ve Devin birkaç yıldır çıkıyorlar, ancak bu, birlikte katıldıkları ilk geniş çapta duyurulan aile etkinliğiydi” dedi. HollywoodYaşam.

Kaynak, “Bu gerçekten son dakika kararıydı çünkü Devin’in oynayıp oynamayacağından emin değillerdi,” diye devam etti kaynak. Ama The Suns sezonu 7. Maçtan sonra sona erdi, bu yüzden Kendall onun İtalya’da onlara katılmasının özel olacağını düşündü. Bütün aile onlara katılabileceğini umuyordu, böylece her şey mükemmel bir şekilde sonuçlandı.”

Kaynak, Devin’i düğüne getirmenin “önemli bir şey” olduğunu açıklayarak sonuca vardı çünkü ilişkilerinde “bunun bir sonraki adımı atacağını biliyordu”. İçeriden biri, “Böyle romantik bir olay sırasında aşık olmamak elde değil ve bu kesinlikle son aylarda konuştukları bir şeydi” dedi. “İkisi de ne kadar genç olduklarını ve hokkabazlık yapacak büyük bir kariyerleri olduğunu biliyorlar. Ama onlar için çalışıyor ve Kourtney’nin düğününde birlikte olmak onları daha da yakınlaştırdı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/kendall-jenner-dad-caitlyn-dinner-outing-malibu-pics/

Yorum yapın

SMM Panel