Renk Uyumu Nasıl Yapılır? Sephora’nın Güzellik Direktörünün Bazı Uzman İpuçları Var


Helen Dağdağ’ın seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. Helen, bir Sephora Güzellik Direktörüdür. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

İnternetten makyaj alışverişi yapmayı seviyorum ama dürüst olmak gerekirse, Sephora’nın Güzellik Tezgahını şahsen ziyaret etmeden renk eşleştirme yapmak beni her zaman şaşkına çeviriyor. Tam tenime en çok uyan fondöten rengine tıkladığımı düşünürken, bir sonraki seçimim de işe yarayabilir gibi görünüyor. İşte buradayım, şaşkınım. Stumped ve temelsiz.

Ancak, renk eşleştirme kafa karışıklığım artık geçmişte kaldı. ile sohbet ettik Helen Dağdağ renk uyumuyla ilgili her şeyde ve Sephora Güzellik Direktörü teslim etti. Sephora Collection, Makeup by Mario, Haus Labs by Lady Gaga ve daha fazlasından alt tonunuzu nasıl bulacağınıza, mükemmel gölgenizi ve favori fondöten ve kapatıcılardan bazılarını belirlemek için kullanabileceğiniz çevrimiçi araçlar ve ipuçlarına kadar her şeyi basitleştirdi.

Renk eşleştirme ile ilgili her şey için Helen’in ipuçlarını ve püf noktalarını okumak için ilerleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374816/how-do-you-color-match-sephora-beauty-director-helen-dagdag-shares-her-expert-tips?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir