Renée Zellweger ve Ant Anstead Nadir Fotoğrafta Her zamankinden Daha Fazla Aşık Görünüyor


Birbirlerini tamamlarlar.

27 Ocak’ta Renee zellwegererkek arkadaşı, TV kişiliği Karınca Ansteadtarihinde paylaşıldı instagram ikisinin bir randevu gecesinde verandada dans ederken birbirlerinin gözlerine sevgiyle bakarken çekilmiş ender bir fotoğraf. Fotoğrafın altına “Parıldayan ışıkların altındaki sihir anları için her zaman duraklayın…” yazdı.

Araba meraklısı serisinin yıldızı Radford Dönüyor zaman zaman kız arkadaşının resimlerini paylaştı. Buna rağmen, Renée bundan etkilenmemiş görünüyor. Kamuya açık bir sosyal medya hesabı olmayan Oscar ödüllü oyuncu, şunları söyledi: Pazar günleri Ağustos 2022’de “bunların hiçbirine pek dikkat etmiyorum.”

Ant, bu haftadan önce en son Temmuz 2022’de Renée’nin bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafında, verandadaki sandalyelere sarılmış ve uyumlu güneş gözlükleri takan ikili görülüyor. Gönderiye “Bu bayan… Saf. Sınıf. Ren x” açıklamasını yaptı.

43 yaşındaki Ant ve 53 yaşındaki Renée, Discovery+ serisinin setinde buluştu Ünlü IOU: Joyride, onu konuk yıldız olarak gösteren. Gösteri, çiftin ilk kez Ant’ın California, Laguna Beach’teki evinin balkonunda birlikte fotoğraflanmasının ardından Ağustos 2021’de başladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363043/renee-zellweger-and-ant-anstead-look-more-in-love-than-ever-in-rare-photo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir