Reneé Rapp, OG Mean Girls Return için “Herhangi Birini Öpecek veya Yalayacak”


orijinal oyuncu kadrosu Kötü Kızlar dönen Kötü Kızlar: Müzikal? Bu çok çekici, göre Reneé Rapp.

bu Üniversiteli Kızların Seks Yaşamları yaklaşan müzikal filmde ve daha önce Broadway müzikalinde Regina George’u canlandıran yıldız, yakın zamanda 2004 klasiğinin orijinal kadrosu hakkında fışkırarak müzikal filmde özel bir görünüm için onları elde etmek için ne kadar ileri gidebileceğini şaka yaptı.

E’ye özel olarak söylediği gibi! 13 Mart’taki haberler, “Hepsinin bana saldırması için herkesi öpeceğim veya yalayacağım.”

TikToker’ı desteklerken Dylan Mulvaney Renée, New York’taki 365. Kızlık Günü etkinliğinde ayrıca övgüde bulundu. Lindsay Lohanonunla birlikte çalışmanın “her şey” anlamına geleceğini söyledi.

Reneé, kısa bir süre önce ilk hamileliğini açıklayan aktris için “O çok ateşli” dedi. “O çok anne. Kültürel bir rönesansta. O b–t.”

Lindsay’in daha önce 2020’de bir kez daha sallanmaya hazır olduğunu açıkladığı gibi, Reneé dileğini gerçekleştirebilir. Kötü Kızlar. Ve Reneé’nin hayran olduğu sadece orijinal kadro değil. Aktris, rol arkadaşlarına da övgüler yağdırdı, özellikle de Meşgul Philipps.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368091/renee-rapp-is-ready-to-%22kiss-or-lick-anybody%22-to-get-og-lessigreatermean-girlslessigreater-cast-to-return-for-musical?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir