Renee Blair’in ‘Bekar Olmak İçin İyi’ Videosu Bir Buckin’ Patlaması – Hollywood Life


Yükselen country yıldızının yeni videosu “Good At Being Single”ın başlangıcında her şey masum ve tatlı. Renee Blair. Görselde, burada prömiyeri HollywoodYaşam, Renee ve nişanlısı, muhtemelen düğünlerinden önceki gece yatağa giderler. Ve o beyazlar içinde kıpkırmızı bir gelin iken, memur – bir Elvis taklitçi – kimsenin itiraz edip etmediğini sorar. Girin…Renee siyah mı? Renee, kendi itirazı üzerine, bir grup gömleksiz kovboy olan sağdıçlarla flört etmeye başlar. Aniden, bir striptiz kulübünde sürekli bir bekarlığa veda partisine götürülür.

Şarkının başında Renee, “Olabileceğini düşündüğüm / kalbini kırmak istemediğim birini buldum” diyor. “Bekar Olmak İçin İyi”, bağlılık konusundaki çatışmalar ve çok iyi bir şey bulduğunuzda bunun nasıl bir mücadele olabileceği ve bunun değişmesi gerektiğini anlatan büyüleyici bir bop. Uzun vadede daha mutlu olmak anlamına gelse bile, “eski güzel günleri” bırakmak zor olabilir.

Renee Blair'in 'Bekar Olmak İçin İyi' Videosu Bir Buckin' Patlaması - Hollywood Life
(Ford Fairchild)

Bu video nasıl ortaya çıktı? Renee, “Şarkının son ustasını San Francisco’da plak şirketimle buluştuğumda yeni almıştım” diyor. HollywoodLife. “Onun için oynadım Gazi, Empire’ın CEO’su/Kurucusu ve bana hemen ‘Bunun için bir video mu çektiniz?’ diye sordu. ve videoda müstakbel kocamla uykuya dalmak ve rüyamda sağdıçlarla flört etmekle ilgili tedaviden kurtulmaya başladım.”

“Konuştuktan sonra bu fikre kafayı taktım ve onu Nashville’e geri götürdüm” diye ekliyor. “Az önce bir Magic Mike-kovboy-burlesque şovu olan The Ranch Hands’deki adamları radyo programımda göstermiştim ve onların mükemmel sağdıç olacaklarını ve onlarla bir bekarlığa veda sahnesi de yaratabileceğimizi düşündüm. Bu cidden yaşadığım en eğlenceli gün ve şimdiye kadar yaptığım en sevdiğim video.”

Renee Blair'in 'Bekar Olmak İçin İyi' Videosu Bir Buckin' Patlaması - Hollywood Life
(Ford Fairchild)

Renee kendisi için bir isim yapıyor. Bu Missouri yerlisi, 15 yaşından beri müzik yazıp icra ediyor ve bu erken çabaları CMT’nin Next Women of Country Class 2020’nin bir parçası olarak seçildiğinde meyvesini verdi. 2021’de ilk stüdyo albümünü çıkardı, on yedi. Albüm, yalnızca Spotify’da yaklaşık 13 milyon dinlenmeye sahip bir şarkı olan “Heart’s In Your Head”i içeriyordu. Bu ivmeyi 2022’de de devam ettirerek “Good At Being Single”ı ve yaz marşı “SPF Me”yi çıkardı. Yolda daha pek çok şey var, bu yüzden hayranlar – mecazi olarak – Renee ile ellerinden geldiğince kelepçeleseler iyi olur.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/renee-blair-video-good-at-being-single/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir