Reign Disick, Kourtney Kardashian ve Travis Barker’a Öpüşmeyi Bırakmaları İçin Yalvarıyor – Hollywood Life


Reign Disick, Kourtney Kardashian ve Travis Barker'a Öpüşmeyi Bırakmaları İçin Yalvarıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Saltanat Disick7, annesi hakkında söyleyecek bir şeyi vardı Kourtney Kardashianüvey babamla hiç bitmeyen PDA Travis Barker! “Öleceğim. Eh, çocuklar” pislik kurucunun en küçük oğlu, Hulu’s’taki bir yemek masası sahnesinde şikayet etti Kardashianlar. Her zamanki gibi 43 yaşındaki Kourtney ve 46 yaşındaki Travis herkesin görmesi için sevişmekle meşguldü.

“Yine Fransızca öpüşemez misiniz?” Kourtney ve Blink 182 davulcusuna sordu, açıkça yetişkinler arasındaki samimi anı sevmedi. “Lütfen bir daha Fransız öpücüğü vermeyin lütfen?” Scott Disick‘ın oğlu daha sonra yalvardı. Travis, Kourt’un elini tutarken “Fransız öpücüğü yok” derken hemfikir görünüyordu.

Bölümün başlarında, Reign’in ablası ortaya çıktı. Penelope, 9, benzer duygulara sahipti: ayrıca annesinden ve Travis’ten öpüşmeyi kesmelerini istedi. Travis, P’nin öpüşmelerine izin veren “sertifikalar” yaptığını paylaşarak ondan özür dilediğinde Kourt komik bir şekilde “sadece bir” daha izin istedi. En büyük oğlunun ne kadar büyük olduğuna dair bir haber yok. Duvarcışimdi 12, PDA hakkında hissediyor – özellikle şimdi Kourtney ve Travis resmen evli oldukları için.

Kasım ayında nişanlanan çift, yeni realite dizisinde çocuk sahibi olma isteklerini de belgeledi. Kourtney üç çocuğunu Scott ile paylaşırken, Travis babadan oğula Landon18 ve kızı Alabama16, eski karısıyla shanna moaklerhem de üvey kızı atyana23.

Kourtney, Hulu şovunda “Travis ve ben bir bebek sahibi olmak istiyoruz” dedi ve daha sonra annesine açıkladı. Kris Jenner IVF ilaçlarının onu menopoza soktuğuna inandığını söyledi. “Bence ne kadar çok çocuk o kadar neşeli” dedi. “Sevmek için daha fazla insan gibi.”

Reign Disick, Kourtney Kardashian ve Travis Barker'a Öpüşmeyi Bırakmaları İçin Yalvarıyor – Hollywood Life
Reign Disick ve Kourtney Kardashian.
(SplashNews.com)

Özellikle, Kourtney’nin çocukları, Travis’in Miramar Rosewood Beach otelindeki epik romantik teklifi için Santa Barbara’da mevcut değildi. Penelope, gösteri için çekilen bir sahnede FaceTime aracılığıyla haberlere üzüldü. Scott bir itirafta, “Çocuklarının neden orada TikToks izlediklerini anlamadılar ve orada değillerdi” diye ekledi. “Umarım düğüne davetlidirler,” diye espri yaptı.

Kourtney ve Travis, 15 Mayıs’ta sadece Kourt’un büyükannesiyle Santa Barbara adliyesinde yasal olarak evlendiler. MJ mevcut ve Travis’in babası Randy Barker. Raporlara göre çift, düğünlerini arkadaşları ve aileleriyle İtalya’da yapacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/19/reign-disick-begs-kourtney-kardashian-travis-barker-stop-kissing/

Yorum yapın

SMM Panel