Regl Olduğunuzda Azgın Hissederseniz, Bir Seks Terapisti Neden Normal Olduğunu Söyler


Regl dönemindeyken kendinizi nasıl mutlu edebilirsiniz?

İlk önce ilk şeyler, İlk görüşte evli ilişki uzmanı, özellikle ayın bu döneminde düzenli bir yakın bakım rutinine sahip olmanın avantajlarını paylaştı. Basitçe söylemek gerekirse, “Kendini daha açık ve anlayışlı hissettiriyor” dedi.

Ve sevgilinizin eğlenceye katılmaması için hiçbir sebep yok.

“Duşta seks var,” diye önerdi Dr. Coles, dağınıklıktan rahatsız olan herkes için. “Ve regl döneminde oral seks yapmak istiyorsan tampon, sünger veya adet kabı kullanabilirsin. Regl dönemi de harika bir kayganlaştırıcıdır; bu çok doğal ve ücretsizdir.”

“Yakınlarda mendil bulundurmak, biraz titizseniz veya eşiniz varsa, her şeyi seksi ve temiz tutabilir.”

Regl olduğunuzda kendinizi tatmin etmenin faydaları nelerdir?

Burada komik bir iş yok, doyumsuz arzunuzu beslemenin birçok sağlık ve zindelik yararı olduğu ortaya çıktı.

Dr. Coles’un dediği gibi, “Adet döneminiz boyunca hormon salınımından ve fizyolojik salınımlardan gelen cinsel zevki artırmak istiyorsanız, o dalgayı sürdüğünüzden emin olmanızın büyük bir savunucusuyum.”

“Kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir,” diye devam etti. “Regl dönemini kısaltır, regl kramplarının daha az acı verici olmasını sağlayabilir. Zevk aldığında olabilecek pek çok güzel şey vardır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363162/if-you-feel-horny-on-your-period-a-sex-therapist-explains-why-that-s-totally-normal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir