Regé-Jean Page’in “Suşi Bazlı” Yiyeceklerin “İtirazı” Üzerine Düşüncelerini Okuyun


Yağmur kokusuna takıntılı

Regé-Jean, “Yağmur kokusunu seviyorum çünkü bana birçok yeri hatırlatıyor” dedi. Modaya uygun. “Her yere yağmur yağıyor ama sadece farklı yağıyor. Londra’da yağmur kokusu otobüste ıslak önlüklü ısınan insanların kokusu, metrodaki insanlar. Oysa New York’ta yağmur kokusu çok yönlü. . Sonra California’daki yağmur kokusu çok farklı çünkü aynı zamanda çok nadir.”

Karaktere Girmek İçin Şehirleri Nasıl Kullanıyor?

Oyunculuk rolleri söz konusu olduğunda, Regé-Jean çekimler sırasında genellikle mekanları dikkate alır.

Çıkışa, “Çalıştığımız, bu karakterlerin yaşadığı ortamlar, özellikle de yerinde çekim yapıyorsanız, çok çağrıştırıcı olabilir” dedi. “Hala bir sürü Baton Rouge kokusunu hatırlıyorum. [where Roots filmed]her türlü havanın ötesinde.”

Regé-Jean Sayfası Rahat ve Kendine Güvenen İnsanlara Çekiliyor

Armani’s Code Parfum’un yeni yüzü olan Regé-Jean’e başkalarında beğendiği bir koku olup olmadığı soruldu. Belirli bir kokunun akla gelmediğini ancak konu teninize güvenmek olduğunda Regé-Jean’in kokuyu alabildiğini paylaştı.

“Benim için, insanların kıyafetleri içinde rahat olmaları gibi bir şey” diye açıkladı. “Birisi bu kokuda ve diğer insanların önünde kendini rahat hissettiğinde düşünüyorum. Bu çok soyut bir fikir ama birinin kokusu rahat olduğunda çok özel bir his alıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337744/you-have-to-read-rege-jean-page-s-thoughts-on-the-appeal-of-sushi-based-foods?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir