Rege-Jean Page ve Jonathan Bailey, Giorgio Armani Show’da Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Rege-Jean Page ve Jonathan Bailey, Giorgio Armani Show'da Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Patrick G/BACKGRID

Rege-Jean Sayfası34 ve Jonathan Bailey34 yaşındaki , 20 Haziran’da İtalya’nın Milano kentinde tekrar bir araya geldiklerinde yakışıklı görünüyordu. Bridgerton Milano Moda Haftası’nda Giorgio Armani defilesine katılan yıldızlar, birbirinden şık kıyafetlerini sallarken bir yürüyüş sırasında birlikte fotoğraf çektirmek için durdu. Rege-Jean siyah bir üst, siyah pantolon ve ten rengi ve beyaz spor ayakkabı üzerine siyah bir ceket giyerken, Jonathan siyah desenli düğmeli uzun kollu üst, siyah şort ve siyah beyaz spor ayakkabı giydi.

Rege-Jean Page, Jonathan Bailey
Rege-Jean Page ve Jonathan Bailey Milano’da. (Patrick G/BACKGRID)

Eski ortak yıldızların sadece İtalyan şehrinde buluşmakla kalmayıp, aynı zamanda birlikte takıldıkları bildirildi. Mads Mikkelsen, Paris’te Emily‘s Lucas Bravo, Scott Eastwoodbasketbol yıldızı Cole Anthonyve Gelinin babası aktör Diego Boneta moda şovundan önce. Her ikisi de güneş gözlükleriyle süslenmiş, görünümlerine havalı bir hava katmış ve olabildiğince mutlu görünüp sohbet edip kameraları selamlamışlar.

Jonathan’ın Rege-Jean ile yaptığı son geziden bir haftadan kısa bir süre önce, Floransa’da farklı bir moda etkinliğinde görüldü. Brunello Cucinelli Yaz Yemeğine birlikte katıldı. Taron Egerton 14 Haziran’da Milano’da olduğu kadar harika görünüyordu. Taron, beyaz bir üst ve gri pantolonun üzerine gri bir blazer giyerken, üstte açık mavi düğmeli ve mavi, kırmızı ve beyaz çizgili kravatlı lacivert ince çizgili bir takım elbise giydi.

Rege-Jean Page, Jonathan Bailey
Rege-Jean Page ve Jonathan Bailey, Netflix’in ‘Bridgerton’ında.

Yakın zamanda gerçekleşen başka bir etkinlikte hayranlık uyandıran tek kişi Jonathan değil. Rege-Jean, 2022 Met Gala’ya unutulmaz bir kıyafetle geldiğinde de dikkat çekti. İpeksi lacivert bir üst üzerine mavi kadife bir blazer ve siyah kadife ayakkabılı siyah bir pantolon içeriyordu. ile tekrar bir araya geldi Phoebe Dynevor Fırfırlı siyah transparan kolsuz elbisenin içinde muhteşem görünüyordu.

Rege-Jean, kamuoyu önüne çıkması için manşetlere çıkmadığında, ikinci sezondaki yokluğu nedeniyle bunu yapıyor. Bridgerton. Netflix haberi Nisan 2021’de duyurdu ve hayranlar bu konuda oldukça hayal kırıklığına uğradı, ancak çıkış yapan yıldız başarısını diğer projelerle sürdürdü. 2021 bölümünün sunuculuğunu yaptı. Cumartesi gecesi canlı ve 2022 filminde rol aldı gri adam ve 2023 filminde oynayacak Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/rege-jean-page-jonathan-bailey-reunite-armani-fashion-show-milan-pic/

Yorum yapın

SMM Panel