Regé-Jean Page, Florence Pugh’un Elbisesini “Vulgar” Yorumlardan Savunuyor


Sevgili okuyucu: Regé-Jean Sayfası kesinlikle vücudunu utandırmaya tahammül etmeyecektir.

Sonrasında Floransa Pugh Sırf Valentino elbisesi giydiği için onu eleştiren eleştirmenlere tepki gösterdi. Bridgerton star, erkek arkadaşlarını daha iyisini yapmaya çağırmak için Instagram’a gitti.

“Kendinize bir bakın beyler,” Page. 34, 13 Temmuz’da aktrisi yeniden göndererek yazdı’ orijinal alkış. “O zaman arkadaşlarına bir bak ve adım atma zamanı geldiğinde adım at. Çocuklar çizgiyi aştığında, bir söz ver.”

“Kadın düşmanlığıyla ilgili garip olan şey, erkeklerin aslında diğer erkekleri dinlemesidir, o yüzden üzerine düşeni yap, çünkü özellikle önümüzdeki birkaç yıl, herkesin iyiliği için dinlemek ve biraz sorumluluk almak için gerçekten iyi bir zaman olacak.”

8 Temmuz’da Pugh, Roma’daki Valentino Haute Couture Sonbahar/Kış 2022 defilesinde meme uçlarını açığa çıkaran sıcak pembe tül askılı bir elbise giyerek dikkatleri üzerine çekti. Bir dizi “kaba” yorum aldıktan sonra, 26 yaşındaki Instagram’da kendisine vücudu tarafından “utanması” gerektiğini söyleyen kişilere seslenen uzun bir mesajla yanıt verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337887/bridgerton-s-rege-jean-page-defends-florence-pugh-s-see-through-gown-from-out-of-line-comments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir