Reese Witherspoon’un Denim Ceketi Amazon’da Dupe: Shop – Hollywood Life


Kot ceket
İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Bazen detaylar kottadır. Bir imza kot ceket Sonbaharın vazgeçilmezi ve şık bir görünüm ile daha rahat bir uyum arasında mükemmel bir uzlaşma olabilir.

Lee Indigo Denim Ceketten Biniciler: 30 $ – 44 $ – Amazon’dan satın alın

Denim ceketler, sizi sıcak tutmanın ek avantajına sahipken herhangi bir kıyafete şık bir unsur katar. Reese Witherspoon sallayınca tarzını gösterdi bir kot ceket süper sevimli bir maksi elbise üzerinde. Bu, bu ceketlerin yaz ve sonbahar arasında mükemmel bir geçiş parçası olarak nasıl kullanılabileceğinin bir örneğidir.

Bu Kot ceket Witherspoon’un kıyafetini yeniden yaratmak istiyorsan mükemmel bir seçim. Bu şık ceketi neden dolabınıza eklemeniz gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Kot ceket giyen bir kadın.

Sonbahar hakkında çok şey konuşuyoruz, ancak gerçekten kot ceketler tüm yıl boyunca temel bir unsurdur. bunu sallayabilirsin Kot ceket geniş bir stil yelpazesi ile. Günlük kot pantolon ve spor ayakkabılardan en sevdiğiniz yazlık elbisenize kadar klasik bir kot ceket, keskin bir dokunuş katar.

Bu ceket gurur verici bir uyum sunar ve kırpılmış uzunlukta bir siluete sahiptir. Rahat bir esneme faktörü oluşturan bir polyester karışımı ile yapılmıştır. Bu ceket, stil ve rahatlığın nihai birleşimidir.

Ayak işlerini yaparken, arkadaşlarınızla dışarı çıkarken, randevu gecesinde veya istediğiniz herhangi bir yerde biriyle buluşurken giyin. Bu şık ceket herhangi bir kıyafetle gidebilir, bu da onu serin akşamlar için yanınızda bulundurmak için harika bir seçenek haline getirir.

biz severken klasik kot stili, değiştirmek istiyorsanız epeyce seçeneğiniz var. Eğlenceli jalapeno kiraz eğlencesini seçerek kıyafetinize renk katın, sonbaharda nötr bir zeytinle çalın veya beyazla biraz kontrast yaratın.

Bunu takarak sonbahar gardırobunuza son dokunuşu ekleyin Kot ceket. Durum ne olursa olsun her kıyafete moda bir görünüm katacak bu olmazsa olmaz ceketle bu sezon sıcak ve şık kalın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/reese-witherspoon-denim-jacket-dupe-amazon-4831463/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir