Reese Witherspoon ve Kocası Jim Toth 11 Yıl Sonra Ayrıldı


arada bitti Reese Witherspoon Ve jim toth.

Oscar ödüllü aktris ve eski bir CAA yetenek ajanı olan kocası, 11 yılı aşkın evliliklerinin ardından 24 Mart’ta paylaştılar.

“Paylaşacak bazı kişisel haberlerimiz var … Büyük bir özen ve düşünceyle, zor boşanma kararını verdik” diye yazdılar. instagram. “Birlikte çok güzel yıllar geçirdik ve birlikte yarattığımız her şeye derin bir sevgi, nezaket ve karşılıklı saygı ile ilerliyoruz.”

Haber, 12. evlilik yıldönümlerinden iki gün önce gelir.

Oğlunu paylaşan Witherspoon, 47 ve Toth, 52 tennessee james toth10, 10, ilk kez 2010 yılında bir arkadaşının evindeki bir toplantıda tanıştı. ELLE. “Bu gerçekten sarhoş adam bana asılıyor, kendini aptal durumuna düşürüyor, bana bağırıyordu. [slurring, scowling, pointing finger in her face] “Beni tanımıyorsun.” Ben de ‘Evet, biliyorum’ gibiydim. seni tanımıyorum!’ Jim geldi ve ‘Lütfen arkadaşımı mazur görün’ dedi. O sadece birinden ayrıldı.'”

Devam etti, “Jim onu ​​bu durumdan çıkaran gerçekten iyi bir arkadaştı. O tam da böyle bir insan, gerçekten iyi bir insan.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1088472/reese-witherspoon-and-husband-jim-toth-break-up-after-11-years-of-marriage?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir