Rebel Wilson ve GF Ramona Agruma Avrupa Tatilinde Gülümsüyor


Bu aşk!

asi Wilson kız arkadaşıyla yaptığı son Avrupa tatilinden bazı tatlı anları vurgulamak için Instagram’a gitti Ramona Agruma.

18 Haziran’da oyuncu ap yayınladıkulaktan kulağa gülümseyen çiftin fotoğrafı ve İtalya’da “ciao bellas” yazısı ve İtalyan bayrağı emojileriyle el ele tutuşmak. Resimde, aktris, sivri burunlu pompalarla tasarlanmış, sarı desenli, kabarık kollu bir sundress giyerken, Ramona siyah beyaz bir Prada seti giydi ve büyük boy bir Christian Dior çantası taşıdı.

Onun üzerinde Instagram HikayesiRebel, bu hafta başlarında arkadaşlarıyla Cannes’da parti yapan çiftin bir videosu da dahil olmak üzere geziden birkaç başka klip paylaştı. Sterlin Jones.

bu Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği 42 yaşındaki alum, moda tasarımcısıyla ilişkisine 9 Haziran’da Instagram’da giriş yaptı.

Rebel bir gökkuşağı ve iki kalp emojisi ile birlikte “Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… ama belki de tüm bu zaman boyunca gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensesiydi,” diye yazdı. “#Aşk aşktır.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335046/rebel-wilson-and-girlfriend-ramona-agruma-are-all-smiles-on-european-vacation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel