Rebel Wilson Türkiye’de Tatilde Seksi Küvette Poz Verdi: Pic – Hollywood Life


asi Wilson
İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

asi Wilson42 yaşındaki 29 Haziran’da süslü bir küvette sırılsıklam sırılsıklam bir fotoğrafını yayınlayarak hayranlarının dikkatini çekti. Unutulmaz enstantane, Türkiye’deki son tatilinden paylaştığı bir dizi fotoğrafın parçasıydı. Destansı resimde saçları topuz haline getirilirken etrafında baloncuklardan başka bir şey giymeden kendinden emin bir şekilde poz verdi ve başlıkta aslında bir “müzenin” “antik bir mağarasında” olduğunu ortaya çıkardı.

“Hiç eski bir mağarada uyumak ve banyo yapmak istediniz mi? O zaman Kapadokya’da @museumhotel’e gidin 🇹🇷 ne güzel bir deneyim!” yazının yanında haykırdı. Bazı bumerang tarzı çekimleri içeren diğer fotoğraflar, onun tamamen uzun kollu, vücuda oturan siyah bir elbise içinde giyindiğini gösterdi. Görünüme metalik gümüş topuklu ayakkabılar ekledi ve onunla uyumlu siyah bir Balenciaga el çantası taşıdı.

Başka bir fotoğrafta, yeşil uzun kollu bir üst ve ipeksi siyah tozluk giyerken taşlarla dolu bir açık alanda yürürken görülüyordu. Ayrıca beyaz bir beyzbol şapkası taktı ve başka bir siyah çanta taşıdı. Son fotoğrafı, lacivert beyaz çizgili bir tişört, beyaz pantolon ve beyaz spor ayakkabı giyerken yüksek bir kayanın üzerinde poz verdiğini gösterdi. Güneş gözlüğü takıp kendisi gibi görünen biriyle takılırken saçları dökülüyordu ve yerindeydi. Ramona Agrumakimse etiketlenmemiş olmasına rağmen.

asi Wilson
Bir önceki etkinlik sırasında Asi Wilson. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Rebel’ın Türkiye kaçışı, bu ayın başlarında Ramona ile ilişkisini açıkladığı için manşetlere çıkmasından sonra geldi. Bir kaynak bize iki hanımın “ayrılmaz” olduğunu ve birlikte olduklarında “harika bir kimyaya” sahip olduklarını söyledi. Kaynak, “İlk görüşte kelimenin tam anlamıyla aşktı ve o zamandan beri ikisi birbirinden ayrılamaz” dedi. HollywoodYaşam. “Birbirlerinin aileleri ve arkadaşlarıyla tanıştılar ve birlikte sayısız seyahate çıktılar. Ramona, Rebel’a olabileceğinin en iyisi olması için ilham verir. Birlikte çalışıyorlar, birlikte akşam yemeği pişiriyorlar ve neredeyse 7/24 birbirleriyle birlikteler.”

Rebel romantizmi halka arz ettiğinden beri, kendisi ve güzelliğinin birlikte tatlı anlarını mutlu bir şekilde paylaştığı fotoğraflarını düzenli olarak yayınlıyor. Kaynak, “Asi’nin bunu açıkça ortaya koyması biraz zaman alsa da, bunu kendisine yakın olanlardan hiç gizlemiyor” dedi. “Son derece sevecen çiftler ve birlikte sevimli olmanın ötesindeler. Onlara birlikte baktığınızda sevgiyi hissedebilirsiniz… herkes hissedebilir. Sihir gibi ve açıkça öyle olması gerekiyordu. ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/rebel-wilson-bubble-bath-vacation-turkey-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir