Rebel Wilson & GF Ramona Agruma Helikopter Gezisinden Sonra: Fotoğraf – Hollywood Life


Asi Wilson Mayıs 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

benziyor asi Wilson ve yeni sevgilisi Ramona Agruma oldukça maceracılar! Rebel’ın 24 Haziran 2022 Cuma günü yayınlanan Instagram hikayesinde, kız arkadaşını İzlanda’da bir helikopter yolculuğuna çıkardı. İnsanlar. Sevimli fotoğrafta çift, birbirlerine sokuldukları kadar yakın görünüyordu.

“Dondururken havalı görünmeye çalışıyorum” “Pitch Perfect” yıldızı, sevimli enstantane altına başlık yazdı. O ve Romona, büyük mavi şişme ceketler içinde kamburlaşmış, rüzgarı desteklerken görüldü. Her ikisi de kırmızı bir helikopterin dışında poz verirken, Ramona küstahça kameraya barış işareti yaptı. Kız arkadaşı uzun eflatun çoraplar ve gümüş sandaletler içinde görülürken, Asi sinirli siyah savaş botlarını süsledi.

Asi Wilson Mayıs 2022
Rebel Wilson Mayıs 2022 (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Bu, Rebel ve Ramona’nın gölde romantik bir randevuda ilk yakalanması değil. İkili, iki hafta önce Fransa’da bir yatta gündelik kıyafetler giyerken öpüşürken görüldü. Bu, Rebel’ın Instagram sayfasında ilişkiyi resmi olarak açıklamasından birkaç hafta sonra geldi.

ÖZEL KAYNAK, “Yaklaşık 6 ay önce ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştılar ve hemen anlaştılar” dedi. HollywoodYaşam. “Birlikte çalışıyorlar, birlikte akşam yemeği pişiriyorlar ve neredeyse 7/24 birbirleriyle birlikteler.”

İkisi birkaç aydır birlikte olmasına rağmen, 42 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz günlerde aşkıyla halka açılmaya karar verdi. İçeriden biri, “Asi’nin bunu açıkça ortaya koyması biraz zaman alsa da, bunu kendisine yakın olanlardan hiç saklamıyor,” diye devam etti. “Son derece sevecen çiftler ve birlikte sevimli olmanın ötesindeler. Onlara birlikte baktığınızda sevgiyi hissedebilirsiniz… herkes hissedebilir. Sihir gibi ve açıkça öyle olması gerekiyordu. ”

İkinci bir kaynak, “Rebel’ı hiç bu kadar mutlu görmemişlerdi ve ona bu kadar mükemmel şekilde iltifat eden birini bulduğu için çok mutlular” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Ramona, Rebel’ın bir partnerde tam olarak ihtiyaç duyduğu şey ve onun bunu Pride sırasında duyurmayı seçmesine bayılıyorlar” diye eklediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/rebel-wilson-ramona-agruma-helicopter-ride-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir