Rebel Wilson Fransa’da Tatilde Yattaki Kız Arkadaşını Öptü – Hollywood Life


Asi Wilson Ramona Agruma


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

asi Wilson ve sevgilisi Ramona Agruma 17 Haziran’da Fransa’da tatildeyken lüks bir yatta tutkuyla kucaklandı. Günlük mail, çift birbirlerine büyük bir öpücük verirken kollarını birbirine doladı. Rebel gündelik parlak yeşil diz boyu şort, uyumlu bir kapüşonlu üst ve geleneksel gri bir tişört giydi. Bu arada kız arkadaşı, lavanta eşofman altı ve alçak topuzlu batik bir bluz giydi.

Asi Wilson ve Ramona Agruma
Asi Wilson ve Ramona Agruma (Arka Plan)

Sevimli fotoğraflar, Rebel’ın 9 Haziran 2022’de Instagram aracılığıyla dünyayla yeni ilişkisini duyurmasından kısa bir süre sonra geldi. HollywoodYaşam ve bize ilişki hakkında iç kepçe verdi.

Mutlu çiftin içinden biri, “Yaklaşık 6 ay önce ortak arkadaşlar aracılığıyla tanıştılar ve hemen anlaştılar” dedi. “Birlikte çalışıyorlar, birlikte akşam yemeği pişiriyorlar ve neredeyse 7/24 birbirleriyle birlikteler.”

“İlk görüşte kelimenin tam anlamıyla aşktı ve o zamandan beri ikisi birbirinden ayrılamaz” diye devam ettiler. “Birbirlerinin aileleri ve arkadaşlarıyla tanıştılar ve birlikte sayısız seyahate çıktılar. Ramona, Rebel’a olabileceğinin en iyisi olması için ilham veriyor.”

Kaynak daha sonra, Rebel’ın başlangıçta ilişkiyi düşük seviyede tutmak istemesine rağmen, yakın arkadaşlarının ve ailesinin başından beri flörtün farkında olduğunu ekledi. “Asi’nin bunu açıkça ortaya koyması biraz zaman alsa da, bunu kendisine yakın olanlardan hiç gizlemiyor” dediler. “Son derece sevecen çiftler ve birlikte sevimli olmanın ötesindeler. Onlara birlikte baktığınızda sevgiyi hissedebilirsiniz… herkes hissedebilir. Sihir gibi ve açıkça öyle olması gerekiyordu. ”

ÖZEL OLARAK ikinci bir kaynak HollywoodYaşam arkadaşlarının durum hakkında ne düşündükleri de dahil olmak üzere, Rebel ve Ramona’nın bağı hakkında daha samimi ayrıntıları paylaşmak için. “Rebel’i hiç bu kadar mutlu görmemişlerdi ve ona bu kadar mükemmel iltifat eden birini bulduğu için çok mutlular. Ramona, Rebel’ın bir ortakta tam olarak ihtiyaç duyduğu şey ve bunu Pride sırasında duyurmayı seçmesine bayılıyorlar” dediler.

İkinci kaynak, “Rebel ve Ramona inanılmaz bir çift oluyor ve herkes onlara ‘dinamik ikili’ diyor” dedi. “Etrafta olmaları harika, her zaman gülüyorlar ve şaka yapıyorlar ve harika bir kimyaları var. Rebel tipik olarak partinin hayatı olsa da, Ramona’nın yolun her adımına ayak uydurabilmesini seviyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/rebel-wilson-ramona-agruma-yacht-date/

Yorum yapın

SMM Panel