Rebel Wilson, Baby Royce’u Okyanusta Yüzerken Aldı: Fotoğraf – Hollywood Life


Asi Wilson gülümsüyor


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Asi Wilson eğitimde bir kumsal bebeği var. 43 yaşındaki yeni anne aldı instagram 28 Mart’ta 4 aylık kızının okyanusa ilk kez çıktığı ve kızının kendisine gülümsediğini gösteren değerli bir fotoğrafını paylaşmak için, Royce, kısmen onları çevreleyen berrak sularda tuttuğu için. Rebel fotoğrafın altına “Roycie okyanusta ilk kez yüzüyor” notunu düştü. Royce, bir denizkızı ve yüzünü kapatan beyaz bir şapka bulunan pembe, aceleci bir koruma içinde sevimli görünüyordu. Rebel, kızına parlak pembe bir mayo giydirdi ve pembe bir Alo vizörle gözlerini güneşten korudu.

Rebel, 7 Kasım 2022’de bir bebeği kucağına aldığını açıkladığında hayranlarını şaşırttı – özellikle de şimdiki nişanlısıyla halka açıldıktan sadece beş ay sonra. Ramona Agruma. Yeni doğan bebeğinin bir fotoğrafına eşlik eden bir başlıkta, “Geçen hafta taşıyıcı anne aracılığıyla doğan ilk çocuğum Royce Lillian’ın doğumunu duyurmaktan gurur duymanın ötesinde” diye yazdı. “Ona olan sevgimi tarif bile edemiyorum, o harika bir mucize!”

“Dahil olan herkese sonsuza dek minnettarım, (kim olduğunuzu biliyorsunuz), bu yıllar oldu… ama onu büyük bir zarafet ve özenle taşıyan ve doğuran muhteşem vekilime özellikle teşekkür etmek istedim.” Avustralyalı komedyen ve aktris devam etti. “Kendi ailemi kurmama yardım ettiğin için teşekkür ederim, bu harika bir hediye. En iyi hediye!! Küçük Roycie’ye akla gelebilecek tüm sevgiyi vermeye hazırım. Çabucak öğreniyorum… oradaki tüm Annelere çok saygı duyuyorum! Kulübünüzde olmaktan gurur duyuyorum.”

Rebel ve Ramona nişanlandıklarını 19 Şubat’ta fotoğraflarla duyurdular (görülüyor) Burada) Disneyland’da aşklarını kutlarken. “EVET dedik!” Asi fotoğraflara açıklama yaptı. “Muhteşem yüzük için @tiffanyandco’ya ve bu büyülü sürprizi gerçekleştirdikleri için Bob Iger ve Disneyland @disneyweddings’deki inanılmaz ekibe teşekkür ederim!”

Kasım 2022’de yapılan bir röportajda Ramona, Rebel ile ebeveyn olmanın “hayat değiştiren” bir deneyim olduğunu söyledi. Avustralya’da “Kendin yerine başkasını düşünmeye başlıyorsun, öncelikler değişiyor” dedi. Sabah Gösterisi, başına İNSANLAR. “Keşke gidip bir masaj yaptırsam” gibi bir şey düşündüğünüzde, bunun yerine “Hayır, sadece onunla vakit geçirmek ve evde olmak istiyorum” dersiniz.

Mayıs 2021’de Rebel, Instagram’da paylaştığı ham bir gönderide hayranlarına doğurganlıkla mücadele ettiğini söyledi. Burada. “Bugün bazı kötü haberlerim var ve bunu paylaşacak kimsem yoktu… ama sanırım birine söylemeliyim. Doğurganlıkla mücadele eden tüm kadınlara, seni hissediyorum ”diye yazdı. “Evren gizemli şekillerde çalışıyor ve bazen her şey anlamsız geliyor… ama umarım tüm kara bulutların arasından ışık parlamak üzeredir.” Rebel kesinlikle umut ettiği ışığa ulaştı!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/28/rebel-wilson-baby-royce-swimming-ocean-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir