Rebecca Öldü ve Jack ile Yeni Bölümde Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Bu biziz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Rebecca’nın sağlığı daha da kötüye gitti. Bir trende olduğunu hayal ediyor. William ona tren boyunca rehberlik etmek için ortaya çıkar. Rebecca henüz ayrılmak istemiyor. “Birini bekliyorum” diyor.

Phillip, Jack ve Hailey ile Kevin’in evine gelir. Zaten Kate ile konuştu. En kısa zamanda Londra’dan bir uçağa biniyor. Kate sabah Kevin’ın evine gidecek.

Sterling K. Brown
Randall Pearson rolünde Sterling K. Brown. (NBC)

Deja Hamile

Deja, Randall’a hamile olduğunu açıklar. Henüz erkek arkadaşına söylemedi. Sadece Randall biliyor ve bunu bir sır olarak tutacağına söz veriyor. Randall, Deja’nın hamile olduğunu zaten bilen Beth’e tek kelime bile etmeden bunu söylemeden edemiyor.

Rebecca’nın hemşiresi, Rebecca’nın odasından dışarı fırlar ve Kevin ile Randall’a veda etme zamanının geldiğini söyler. Rebecca büyük ihtimalle geceyi atlatamayacak. Randall ve Kevin, Phillip’e bir bakış atar. Kate hala burada değil. Kevin ve Randall FaceTime Kate uçaktayken. Kate anlaşılır bir şekilde üzgün. Kate, kardeşlerine, “Ona yolda olduğumu söyle,” diye vurguluyor.

Beth önce Rebecca’ya veda etmeye karar verir. Rebecca rüyasında trende Beth’i görür. Beth, Rebecca’ya her zaman bir anne olarak Rebecca hakkında “en iyi izlenimini” vermeye çalıştığını söyler. Her şey için, özellikle de Randall’ı büyüttüğü için Rebecca’ya teşekkür ediyor. Onu şimdi yakaladım, dedi Beth.

Rebecca, trenin içinden geçerken barmen olarak görev yapan Dr. K ile karşılaşır. Rebecca, Kate’in burada olmadığı gerçeğini gündeme getiriyor. Tıpkı yıllar önce yaptığı gibi Rebecca için daha çok bilgelik sözleri var. Dr. K, dinlenmeyi hak ettiğini eklemeden önce, “Onlar kadar sertsin, Rebecca Pearson,” diyor.

Sterling K Kahverengi
Justin Hartley ve Sterling K. Brown ‘This Is Us’ filminde. (NBC)

Sophie, Toby, Annie ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla aile üyesi veda etmeye başlar. Randall ve Kevin dışında neredeyse herkes yatağa gider. Annelerinin odasına giderler, sadece ikisi.

Deja uyurken Malik Kevin’in evine gelir ve bu ikisinin oyunun sonu olduğunu doğrular. Malik, Deja ile ebeveynliğe hazırdır. “Seni 16 yaşımdan beri seviyorum. Seninle evlenmek istiyorum. Bu bebeği seninle doğurmak istiyorum, ”diyor Malik.

Bölüm aslında 5 kişilik bir ailenin arabaya binmesiyle başlıyor. Arabadaki çocuklardan birinin adı günümüzde pankreas kanserine çare bulmaya çalışan Marcus’tur. Araba kazasının olduğu gece, Jack’in öldüğü geceyle aynı. Jack, hâlâ külle kaplı giysileri içinde, babasına kendini tanıtır. Dule Tepesi. Jack kahvenin yanında küçük bir konuşma yapmaya çalışır. Baba, Jack’in “hayatımın en kötü gecesinde beni yakaladığını” söylüyor.

Günümüzde araba kazasında olan ailenin çocukları aile mottosunu gündeme getiriyor. Aile sloganı, Dr. K’nin yıllar önce Jack’e söylediği şeyle aynı. Anlaşılan Jack’in doktoru, Jack ölürken Marcus’u kurtarıyordu. Jack kalp krizi geçirirken, Marcus kod yazıyordu. Doktor Marcus’u kurtardıktan sonra alt kata indiğinde Jack çoktan ölmüştü. Marcus, Alzheimer araştırmasında bir atılım yapmak için büyür.

Rebecca Öldü

Mandy Moore
Sterling K. Brown ve Mandy Moore, Randall ve Rebecca olarak. (NBC)

Tren vagonunda, Rebecca hala gitmeye hazır değil. Hala birini bekliyor. Rebecca, Kate’in kendi tarafına geçebilmesi için geceyi atlatır. Üç Büyükler vedalaşırlar ve annelerine onu sevdiklerini söylerler.

William, Rebecca’yı vagonda yalnız bırakır. Yatağa geri yattığında, Jack onu orada beklemektedir. Rebecca, etrafındaki sevdiği herkesle barış içinde ölebilir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/this-is-us-rebecca-dies-season-6-episode-17-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir