Rebecca Ferguson, Karakterinin ‘Dune 2’deki Yolculuğunu Anlatıyor – Hollywood Life


Rebecca Ferguson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Luc Braquet

Rebecca Ferguson39, heyecanlı Kumul 2 ve karakteri Lady Jessica yeni bir röportajda. oynayan Rebekah Timothée Chalametbilimkurgu serisindeki ekran annesi, söyledi Kasaba ülkesi Leydi Jessica, bu Kasım ayında vizyona girecek olan devam filminde “öngörülemeyen bir yolculuğa” çıkıyor. Rebecca 6 Haziran’da yayınlanan röportajda, “O, birini koruyan ve eğiten bir anne,” dedi. bir şey çünkü o biliyor [she’s dealing with] kendilerinden daha büyük bir varlık.”

Rebecca Ferguson
‘Town & Country’ için Rebecca Ferguson (Fotoğraf: Luc Braquet)

İsveçli oyuncu şöyle devam etti: “Paul [Timothee’s character] güç kaybetmeye başlar ve bu onu diğer insanlara tepki olarak bizim kim olduğumuzu keşfetmek için beklenmedik bir yolculuğa çıkarır. İşte o zaman kendimizi yeniden buluruz.”

Rebecca, Timothee ile birlikte, zendaya, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgardve daha fazlası Kumdan tepe üzerine kurulu filmler Frank Herbert1965 tarihli roman. Müdür Denis Villeneuve söylenmiş Kasaba ülkesi Rebecca’nın daha büyük bir rolü olması için devam filmi için hikayenin bir kısmını değiştirdiğini.

“Kitabın ikinci bölümünde Leydi Jessica bir şekilde ortadan kayboluyor ve senaryoyu yazarken tam tersini yapmaya, onun aktif olmasını sağlamaya, onu hikayenin başına geri getirmeye çalıştım.” dedi Denis. “Rebecca’nın neler başardığını dünyanın görmesi için sabırsızlanıyorum. Çok uzağa gitmekten korkmuyor. O güvenebileceğim bir güç.”

Rebecca Ferguson
Rebecca Ferguson, ‘Dune’ filminde (Fotoğraf: Warner Bros. / Everett Collection’ın izniyle)

Denis, röportajda Rebecca’yı övdü ve onu “buzları çabucak kırmayı seven tutkulu, sıcak bir insan” olarak nitelendirdi. Fransız-Kanadalı film yapımcısı ayrıca, “Kocaman bir hayal gücü var. Bilinmeyen bölgeye yürümekten korkmayan biri. Sizi dünya dışı varlıklara, başka kültürlere, farklı dünyalara veya boyutlara inandırabilir. Bazı oyuncular çok alçakgönüllü ama o yüksekten uçabilen biri.”

Rebecca Ferguson
Rebecca Ferguson ‘Town & Country’ kapağında (Fotoğraf: Luc Braquet)

Rebecca şu anda Hollywood’da bir an yaşıyor. Ek olarak Kumul 2sonraki ikisinde de rol alıyor İmkansız görev olan filmler Tom Cruise. İçinde Kasaba ülkesi Röportajda Tom, Rebecca’nın aksiyon casus serisindeki Ilsa Faust rolüne mükemmel bir şekilde uyduğunu söyledi. Tom, “Rebecca çok yetenekli ve bir şey yapmaya karar verdiğinde onu gerçekleştiriyor,” dedi. Rebecca şu anda popüler Apple TV+ kıyamet dizisinde de rol alıyor. Silo.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/rebecca-ferguson-teases-dune-2-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir