Reality Show Güncellemeleri – Hollywood Life


Kalamar Oyunu


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: PARK Youngkyu / ©Netflix / Everett Koleksiyonu

  • Kalamar Oyunu: Zorluk Netflix’in reality TV yan ürünüdür Kalamar Oyunu.
  • 4.56 milyon dolar için yarışan 456 yarışmacı olacak.
  • Gösteri Kasım 2023’te başlıyor.

Kalamar Oyunu: Zorluk Yakında geliyor. Emmy Ödüllü şovun realite spinoff dizisi Kasım ayında prömiyer yapacak. Netflix, büyük haberi yayıncının 17 Mayıs’taki ilk sunumunda paylaştı. Kalamar Oyunu: Zorluk realite TV tarihindeki en büyük nakit ödül olan 4.56 milyon $ için yarışan 456 oyuncuya sahip olacak. Yarışmacılar, Eylül 2021’de yayınlanan ve Netflix’in şimdiye kadarki en çok izlenen dizisi haline gelen hit diziden oyunlar oynayacak. Kalamar Oyunu 2. sezon için geri dönüyor, ancak Kalamar Oyunu: Zorluk ilk çıkıyor ve mümkün olan en iyi şekilde diğer hiçbir realite televizyon programına benzemeyecek.

HollywoodLife üzerinde tüm güncellemeler var Kalamar Oyunu: Zorluk. Şovun prömiyer tarihi, devam ettiği iddia edilen çekim draması ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.

Kalamar Oyunu
Kalamar Oyunu (Fotoğraf: PARK Youngkyu / ©Netflix / Everett Koleksiyonu)

Kalamar Oyunu: Zorluk Yayın tarihi

Kalamar Oyunu: Zorluk Kasım ayında Netflix’te yayınlanacak. Akış hizmeti, gösterinin kesin prömiyer tarihini açıklamadı. Dizinin muhtemelen aynı gün başlayacak olan 10 bölümden oluşacağı doğrulandı.

Kalamar Oyunu: Zorluk Döküm

Netflix, dizinin oyuncu listesini yayınlamadı. Tek bildiğimiz, büyük ödülü kazanmak için şiddet içermeyen yarışmalarda karşı karşıya gelecek 456 yarışmacı olacağı. Netflix’e göre, dünya çapında İngilizce konuşabilen herkes için oyuncu kadrosu açıldı. Çeşitlilik. Şovun baş yapımcıları şunları içerir: Stephen Lambert, Tim Harcourt, Toni İrlanda, John Hay, Nicola TepesiVe Nicola Brownbuna göre Son teslim tarihi.

Kalamar Oyunu
Kalamar Oyunu (Fotoğraf: PARK Youngkyu / ©Netflix / Everett Koleksiyonu)

Kalamar Oyunu: Zorluk çekim

Kalamar Oyunu: Zorluk 2023’ün başında Birleşik Krallık’ta çekildi. 25 Ocak’ta, Çeşitlilik birkaç yarışmacının, iddiaya göre soğuk hava koşulları nedeniyle gösteri setinde “sıhhiyeye ihtiyaç duyduğunu” bildirdi. Güneş gösterinin koşullarını bir “savaş bölgesi” ile karşılaştıran yarışmacılardan biriyle konuştuğu bildirildi. Çıkış ayrıca, çekimler sırasında en az bir yarışmacının bir sedye ile götürülmesi gerektiğini iddia etti.

Ancak Netflix, realite şovunun setinde kimsenin ciddi şekilde yaralandığını yalanladı. Netflix yaptığı açıklamada, “Sette hava çok soğuk olmasına ve katılımcılar buna hazırlıklı olmasına rağmen ciddi yaralanma iddiaları doğru değil” dedi. ifade. “Oyuncularımızın ve ekibimizin sağlığına ve güvenliğine derinden önem veriyoruz ve tüm uygun güvenlik prosedürlerine yatırım yaptık.”

Kalamar Oyunu
Kalamar Oyunu (Fotoğraf: PARK Youngkyu / ©Netflix / Everett Koleksiyonu)

Kalamar Oyunu: Zorluk Netflix tarafından ilk kez Haziran 2022’de, senaryolu dizi çıktıktan dokuz ay sonra duyurulmuştu. Kalamar Oyunu yaratıcı Hwang Dong-hyuk savunmak zorunda kaldı Bir Drama Dizisinde Üstün Yönetmenlik ödülünü kazandıktan sonra 2022 Emmy Ödülleri’nde sahne arkası röportajları yaparken hayran tepkisinin gerçeklik yan ürünü.

“Şovumuz oldukça ağır bir mesaj taşıyor olsa da – ve bu mesajı alıp nakit ödüllü bir realite şovuna dönüştürme konusunda bazı endişeler olduğunu biliyorum – bence her şeyi çok ciddiye aldığında, bu eğlence endüstrisi için gerçekten en iyi yol değil. Hwang, gerçekten büyük bir emsal oluşturmuyor” dedi. “Dolayısıyla, bu tür çabaların çoğaltılmasının sektöre yeni anlamlar getireceğini söyleyebilirim. Ve bunun genel olarak endüstri için harika bir yeni yön olacağını umuyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/squid-game-the-challenge-5102952/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir