Real’den Jeannie Mai ve Tamera Mowry-Housley Napa’da Yeniden Bir Araya Geldi


Bu dostluk şöyle gerçek olarak alır.

Gerçek ev sahibi Tamera Mowry-Housley ve Jeannie Mai Jeannie ve kızı üç yıl aradan sonra ilk kez kısa süre önce tekrar bir araya geldi. Monako7 ay, Tamera ve ailesiyle kaliteli zaman geçirmek için Napa, Kaliforniya’ya gitti. Jeannie daha sonra gezilerinden en güzel anları sevimli bir vurgu makarasında derledi.

Jeannie, “Asla bin yıl içinde Tam ile yeniden bir araya gelmenin oyun randevusu olacağını tahmin edemezdim” dedi. 6 Ağustos Instagram gönderisi. “Kız kardeşim 4eva.”

Videoda Tamera ve kocası Adam Housley Her ikisi de Ocak ayında doğan küçük Monaco ile tanışırken görülebilir. Klip ayrıca Jeannie ve Monaco’yu oyun sırasında birlikte oynarken gösteriyor. Tamera ve Adam’ın şaraphanesi turu tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerin tadını çıkaran herkesin yanı sıra Daniel Ha.

Yorum bölümünde, Kızkardeş kızkardeş star, yakın arkadaşların birbirlerini son görmelerinden bu yana hayatlarının ne kadar değiştiğine hayret etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341076/the-real-s-jeannie-mai-and-tamera-mowry-housley-reunite-for-sweet-playdate-with-kids?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir