Real Housewives Ultimate Girls Trip: 3. Sezon Fragmanını İzle


Housewives Tayland’ı alıyor.

E! Haberler, Peacock’s için özel olarak fragmanı ortaya çıkarabilir Gerçek Ev Hanımları Nihai Kız Gezisi başrol oynadığı üçüncü sezon Potomac’ın Gerçek Ev Hanımları‘S Gizelle Bryant Ve Candiace Dillard Bassett, Miami’nin Gerçek Ev Hanımları‘S Alexia Echevarria Ve Marysol Patton, Salt Lake City’nin Gerçek Ev Hanımları‘S Heather Eşcinsel Ve Whitney Gül, New York City’nin Gerçek Ev Hanımları‘S Leah McSweeney Ve Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları‘S Porsha Williams.

İlk bakışta büyüleyici manzaralar, tekne gezileri, vahşi hayvan gezileri ve daha fazla yerel harikayla dalga geçilirken, Bravo yıldızları arasında pek çok dram da yaşanıyor. Ya da Leah’ın klipte alay ettiği gibi, “Yabancı bir ülkede sekiz Ev Hanımı, ne ters gidebilir ki?”

Porsha ile kavga eden Leah’a geçelim, o da RHONY Şap, “Beni sevmiyorsun, ben de seni sevmiyorum. Leah, hoşçakal!”

Daha sonra Candiace, Porsha’yı eskisini çalmakla suçlar. RHOA ortak yıldız Falynn Guobadiakocası Simon Guobadia, Porsha’nın şu anda evli olduğu. Candiace, “Hepiniz arkadaş oldunuz ve iki dakika sonra siz ve kocası çıkıyordunuz” dedi. “Birinin adamını çaldın.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365901/your-first-look-at-lessigreaterthe-real-housewives-ultimate-girls-triplessigreater-s-shocking-season-3-trailer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir