Ray Liotta’nın Nişanlısı Jacy Nittolo, Ölümünden Sonra Sessizliğini Bozdu


Liotta ve Nittolo, 2020’nin başlarında aşklarını halka duyurdular. O Aralık, Instagram’da duyurdu nişanlanmışlardı, “Noel dilekleri gerçek oluyor. Hayatımın aşkından benimle evlenmesini istedim ve Tanrıya şükür evet dedi!!!”

Liotta filmi çekerken uykusunda öldü Tehlikeli Sular Dominik Cumhuriyeti’nde. Nittolo’ya ek olarak, kızı tarafından da hayatta kaldı karsen23 yaşında, eski eşiyle paylaştığı Michelle Grace.

Nittolo’nun yürek burkan gönderisinin ardından, diğer ünlüler ve hayranlar taziyelerini paylaşmak için yorum bölümüne gittiler.

Buna eski tenis yıldızı da dahildir. Ashley Harkleroad“Böyle bir aşkı deneyimlediğin için çok mutluyum Jacy! Bazı insanlar sadece bunun hayalini kurar. Seni çok erken terk ettiği için üzgünüm, şimdi Angel sonsuza dek kalbinde seninle yaşayacak. Kaybın için çok üzgünüm bebeğim.”

Saç stilisti Jonathan Colombini “Seni seviyorum Jacy! Kaybın için çok üzgünüm – Ray gerçekten eşsizdi. Sana ve ailene tüm sevgilerimi ve dualarımı gönderiyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332719/ray-liotta-s-fiancee-jacy-nittolo-breaks-silence-after-his-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel