Ray Liotta’nın Nişanlısı Haraç İçin Yasını Tutuyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ray Liotta'nın Nişanlısı Haraç İçin Yasını Tutuyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Ray Liotta’nın nişanlı, Jacy Nittolo, 26 Mayıs Perşembe günü 67 yaşında vefat eden merhum aktör için yürek burkan bir övgü paylaştı. Üç gün sonra Jacy, zamansız ölümünden önce birlikte paylaştıkları mutlu hayatın inanılmaz bir fotoğraf albümünü Instagram’da yayınladı. . Fotoğrafların yanına yazılan duygusal mesajda 47 yaşındaki güzel, yaşananları hatırladı. iyi arkadaşlar “içeride ve dışarıda en güzel insan” olarak yıldız.

Jacy, “Son birkaç yıldır hayatım gerçekten büyülü oldu” dedi. “Ray ve ben sonsuza kadar kalbimde yaşatacağım derin bir sevgiyi paylaşıyoruz. Her gün güldük ve ayrılmazdık. Kimya en iyi şekilde vahşiydi. O benim için dünyadaki her şeydi ve birbirimize doyamadık. İnsanın hayalini kurduğu gerçek aşk türü.”

Tatlı övgüyü, “İçeride ve dışarıda tanıdığım en güzel insandı… ve bu bile yetersiz bir ifade” diyerek sonlandırdı.

Ray ve Jacy’nin ilk ne zaman tanıştıkları ve çıkmaya başladıkları belli değil, ancak oyuncu Aralık 2020’de Instagram’da soruyu dört çocuk annesine sorduğu anda fışkırdı. Bir Noel ağacının önünde duran sevimli çiftin muhteşem bir karesinde, yazdı“Hayatımın aşkından benimle evlenmesini istedim ve çok şükür evet dedi!!!”

Ray, öldüğü sırada Dominik Cumhuriyeti’nde yeni bir film çekiyordu. Tehlikeli Sular. Jacy’nin nişanlısı çalışırken adada olduğu bildirildi. Hiçbir faulden şüphelenilmiyor ve Liotta’nın ölümüyle ilgili şüpheli bir şey yok. Oyuncu, “dün gece uykusunda öldü”, yayıncısı Jennifer Allen Perşembe günü HollywoodLife’a anlattı.

Ray daha önce evliydi. Michelle Grace1997’de bir beyzbol maçında tanıştıktan sonra evlendiği. Michelle, Ray’in tek çocuğunun annesi. Karsen Liotta. 2004 yılında boşandılar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/ray-liotta-fiancee-tribute-photos/

Yorum yapın

SMM Panel