Ray Liotta’nın Kızı Karsen, Hollywood Walk of Fame Yıldızını Kabul Etti – Hollywood Life


Ray Liotta'nın Kızı Karsen, Hollywood Walk of Fame Yıldızını Kabul Etti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

ray liotta Hollywood Walk of Fame yıldızını ölümünden yaklaşık bir yıl sonra aldı ve kızı, Karsen Liotta, kabul etmeye hazırdı. 24 yaşındaki güzelin yanında Ray’s vardı. kara kuş ortak yıldız, Taron Egertonve yönetmeni Kokain Ayı, elizabeth bankalar, 24 Şubat Cuma günü Los Angeles’ta düzenlenen törende. “Babam adına bu onuru kabul etmekten çok etkilendim. Onunla daha fazla gurur duyamazdım, ”dedi Karsen.

Ray Liotta'nın Kızı Karsen, Hollywood Walk of Fame Yıldızını Kabul Etti – Hollywood Life
Karsen Liotta, Hollywood Walk of Fame’de babası Ray Liotta’nın yıldızını kabul etti. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

“O, türünün tek örneği bir aktördü ve herkesin isteyebileceği en iyi arkadaş, erkek kardeş ve babaydı” diye ekledi. “Seninle şansım yaver gitti. Hayatında bir Ray varsa, şanslısın. Seni çok seviyorum. Çalışmanız ve üzerimde bıraktığınız iz ve sizi seven herkes için teşekkür ederim. Herkes hayatında bir Işını hak eder.”

Ray, Mayıs 2022’de 67 yaşında öldükten iki hafta sonra, Karen babasına dokunaklı bir övgü paylaştı. instagram. Karen, Ray’in onu yürümeye başlayan çocukken kucakladığı tatlı bir fotoğrafın yanı sıra, “Onu tanıyanlar onu severdi. Sen birinin isteyebileceği en iyi babasın. Seni seviyorum. Herşey için teşekkürler.”

Ray Liotta'nın Kızı Karsen, Hollywood Walk of Fame Yıldızını Kabul Etti – Hollywood Life
2018’de Karsen Liotta ve babası Ray Liotta. (Dee Cercone/Everett Koleksiyonu)

Ray, Karsen’i eski karısıyla paylaşıyor misel lütufRay’in 1997’den 2004’e kadar evli olduğu 2007 röportajında Gardiyan, kumarhane Karsen hakkında yıldız fışkırdı. “Bütün hayatım onunla ilgili. baba olmak Gelip beni sette ziyaret edecek, onu uzun süre görmeden gitmeyi sevmiyorum. Belki birkaç hafta.”

Ray, Dominik Cumhuriyeti’ndeyken uykusunda vefat ettiğinde nişanlısıyla tatildeydi. Jacy Nittolo. O sırada, muhteşem model, Ray’e olan saygısını paylaşmak için Instagram’a gitti ve şöyle yazdı: “O, tanıdığım içte ve dışta en güzel insandı … ve bu bile yetersiz kalıyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/25/ray-liotta-daughter-star-hollywood-walk-fame/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir