Ray Liotta, Black Bird Galasında Nasıl Onurlandırıldı?


Süre Ray Liotta gitti, mirası yaşıyor – hem işinde hem de ailesinde.

Onun kızı karsen Los Angeles’taki gösterisinin galasına katılarak rahmetli babasını onurlandırdı kara kuş 29 Haziran’da Regency Bruin Tiyatrosu’nda. Liotta’nın nişanlısı ona katıldı Jacy NittoloAralık 2020’de teklif ettiği kişi.

Apple TV+ 8 Temmuz’da ekrana gelen dizide Liotta, oğlu Jimmy Keene (Taron Egerton) 10 yıl hapis cezasına çarptırılır, ancak şüpheli seri katil Larry Hall’dan bir itiraf alabilirse serbest kalma şansı sunulur (Paul Walter Hauser).

Etkinlik sırasında, Liotta’nın yardımcı yıldızlarından birkaçı, merhum aktöre saygılarını sundular. Örneğin Hauser, Liotta’nın resmini içeren bir tişört giydi. Düşler alanı karakter Ayakkabısız Joe Jackson. Egerton ayrıca sette Liotta ile çalışmanın nasıl bir şey olduğundan bahsetti. Bu gece eğlence senaryo için onun “tutkusu”.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336355/how-ray-liotta-s-daughter-co-stars-and-more-honored-him-at-black-bird-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir