Ray J, Röportajda Kim Kardashian Seks Kaseti ile Konuşuyor, Ona Yalancı Diyor – Hollywood Life


kim kardahian ray j


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Işın J ile bomba gibi yeni bir röportajda her şeyi 2007’ye geri götürüyor. Günlük posta. Uzun sohbette Ray J, geçmişi hakkında konuşmaya başlar. kim Kardashian, tabii ki, onların rezil seks kasetleri dahil. Yıllarca kaseti sızdırmakla suçlandıktan sonra, Ray J şimdi 2007 kasetinin kendisi, Kim ve Kris Jenner. “Hiçbir şey sızdırmadım” dedi. “Hayatımda hiç seks kaseti sızdırmadım. Hiçbir zaman sızıntı olmadı. Kris Jenner, Kim ve benim aramda her zaman bir anlaşma ve ortaklık oldu ve bu şeyin başlangıcından beri her zaman ortak olduk.”

Ray J, seks kasetini yayınlamanın kendi fikri olduğunu doğruladı, ancak Kim ve Kris’in bu konuda onlara yaklaştığında onu “kucakladığını” söyledi. Kaseti herkese açık olarak yayınlamak için Vivid Entertainment ile bir anlaşma organize eden kişinin Kris olduğunu iddia ediyor. Ray J ayrıca Kim ile imzaladığı sözleşmenin sadece bir tane çıkmasına rağmen ÜÇ farklı kasetin yayınlanması için olduğunu iddia ediyor.

ray j kim kardsahian
Ray J ve Kim Kardashian 2000’lerin başında çıkıyorlardı. (Deklanşör)

2021’de Ray J’nin menajeri kamuoyu önünde ikinci bir seks kaseti olduğunu iddia etti. Kim’in ikinci bir kasetin yayınlanmasıyla tehdit edilmesine tepkisi, Kardashianlar Nisan içinde. Ancak şimdi Ray J, iddia edilen ikinci kasete sahip olanın aslında KIM olduğunu söylüyor… kendisi değil. “Hepsini sakladı,” diye ısrar etti. “İlişkimizin tamamı boyunca elimde hiç bir kaset olmadı. Evimde asla tek bir tane olmadı – evinde onları vardı. Tüm bantları her zaman yatağının altındaki Nike ayakkabı kutusunda bulundurur.”

Açık Kardashianlar, Kanye Batı görüntülerin olduğu bir dizüstü bilgisayarı almak için Ray J ile bir araya geldi. o elinde vardı. Sonunda, Kim’i rahatlatacak şekilde, ikinci bir seks kaseti değil, Ray J ile olan ilişkisinden cinsel olmayan klipler olduğu ortaya çıktı. Ancak Ray J, dizüstü bilgisayarın aslında Kim ve kendisinin ayrılmalarından bu yana geçen yıllarda seks kaseti çilesi hakkında konuştuklarına dair kanıtlar içerdiğini söylüyor. Ray J, “Kanye, 07, 08 ve 09’da bana metinler, videolar ve benzeri şeyler göndererek sürekli konuştuğumuzu görebiliyordu,” dedi. “Bütün bunların yalan olduğu yorumlarını yaparken, Kanye’nin ikinci bir seks kaseti için benimle buluşmaya geleceğini kastetmedim. Diyorum ki bunların hepsi yalan. Seks kasetini çıkardığımız andan itibaren bu, eğlence tarihinin en büyük yalanı oldu.”

kim kardsahian kanye batı
Kim Kardashian ve Kanye West. (Deklanşör)

Kim’in elinde daha fazla seks kaseti olduğu iddiasını desteklemeye devam etti ve ekledi, “Yaptığımız bir sürü seks kaseti olduğunu dünyanın bilmesine izin vermiyorlar ama hiçbir yere gitmiyorlar çünkü hepsi onda var. ”

Ray J ayrıca kendisi ve Kim arasında iddia edilen DM’leri paylaştı. Drama yayınlandıktan sonra seks kasedi sızıntısı için onu suçlamayı bırakmasını istemek için onunla temasa geçtiğini söyledi. Kardashianlar. Ayrıca, Kim’in programda yaptığı bir yoruma itiraz etti ve burada olası tek ikinci seks kasetinin Ray J’nin ona yapay penis ile nüfuz etmesi halinde olabileceği konusunda şaka yaptı. Kim, “Yapay penis yorumundan rahatsızsanız, açıkça alaycı bir şakaydı ve bunu söylediğimde gülüyordum” diye yazdı. “Onları yerle bir ettiğim yorumum, 20 yıl sonra bunu kafama takmakla tehdit eden herkese yönelik bir genellemeydi.”

Kim’in temsilcisi ne zaman yorum yapmadı HollywoodYaşam bu hikaye hakkında ulaştı. Ray J, çocukları yüzünden sonunda hikayenin kendi tarafını öne çıkarmaya karar verdiğini söyledi. “Artık bir baba olduğum için kızımın babasının onun olmadığı bir şey olduğunu düşünerek yaşamak zorunda kalacağını düşünmek ruhumu öldürüyor” dedi. “Kızım ve oğlumun burada Dünya’da yaptıklarımı takdir etmelerini ve babalarının kadınları sömürmeye, kadınlara saygısızlık etmeye ve izin vermeyen birinin görüntülerini sızdırmaya yanaşmadığını bilmelerini istiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/ray-j-kim-kardashian-sex-tape-interview/

Yorum yapın