Raven-Symoné, So Raven Gibi Medyum Vizyonları Olduğunu Söyledi


bu çita kızlar alum – şu anda devam serisindeki rolü yeniden üstleniyor kuzgun Ev– bu deneyimlerin, ilk olarak 2003-2007 yılları arasında yayınlanan Disney Channel klasiğini çekmeye başlamadan önce başladığını ekleyeceğinden emindi.

Bununla birlikte, onunla Raven Baxter’ın psişik yetenekleri arasında bazı farklılıklar vardır ve bu, vizyonlar nedeniyle kazara maskaralıklara girmekten daha fazlasıdır. Ne de olsa Raven, ona geleceği önerecek kadar ileri gitmedi.

Ve medyum olduklarını iddia eden bazı insanlara şüpheyle yaklaştığını kabul etse de, 37 yaşındaki, insanların farklı bir varoluş düzlemine erişebileceğine olan inancında kararlı.

“Şimdi beni oturtursan ve biri ‘Kristal küreme bak’ derse,” diye şaka yaptı Raven, “‘Bana paramı geri ver’ diyeceğim. Ama auralar olduğuna inanıyorum, insan vücudunu, enerji alanımızı ve tüm insanlarımızın deneyimlerini barındıran auraları anlamalısınız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381214/raven-symone-reveals-she-has-psychic-visions-like-lessigreaterthat-s-so-ravenlessigreater-character?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir