Raven-Symoné, Neden Romantik Partnerlerinin Gizlilik Sözleşmesi İmzaladığını Açıklıyor


Raven-SymonéNDA’lar konusundaki duruşu çok net.

Disney Channel mezunu geçtiğimiz günlerde, hem geçmişteki hem de şimdiki romantik partnerlerinin öpüşüp söylememelerini sağlamak için yasal adımlar attığını paylaştı.

“Çıkmaya başladığımda, insanlara NDA’ları imzalamaları için vermek zorunda kaldım. [non-disclosure agreements]37 yaşındaki oyuncu, dizinin 23 Mayıs tarihli bölümünde şunları söyledi: Howie Mandel Bir Şeyler Yapar geçen hafta podcast, “ve kafamı toparlamam biraz zaman aldı, çünkü bu çok kişisel değil. Ama bizim konumumuzdaki birinin bunu yapması gerekiyor.”

Bu tür evrakların sunulup sunulmayacağı sorulduğunda, Cosby Gösterisi karısıyla evli olan şap Miranda Pearman-Maday neredeyse üç yıl boyunca, “Yaramaz zamanlar gelmeden önce. Ben ciddiyim. Hemen, yaramaz zaman gelmeden önce” dedi.

“Ters takla” sanatçısı, ek evrak işleriyle ilgili lojistiği de açıklayarak, “Artık, onay formları var, öyle ki…’Bunun için uygun musun? Bunu yapabilir miyim? Yapabilirsin. bu benim için. Bu artık onun bir parçası.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375936/raven-symone-reveals-why-she-s-had-romantic-partners-sign-ndas?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir