Rare Beauty’nin İpeksi Ayar Pudrası, Cildimi Pürüzsüz Görünüyor


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Sizi bilmem ama benim makyaj rutinim sabitleyici pudra kullanmadan asla tamamlanmış sayılmaz. Sabitleyici pudralar, makyajınızı sabit tutmak ve istenmeyen parlak bir ten rengini uzak tutmak için çok önemlidir. Havalar ısındıkça ve makyaj malzemeleri erimeye ve kırışmaya karşı daha hassas hale geldikçe, güvenilir bir son kat pudrasına olan ihtiyaç daha da artar.

Bazıları diğerlerinden daha yüksek fiyat etiketlerine sahip, bazıları iyi çalışan ancak işe yaramayan sabitleyici tozlardan adil payımı aldım. epeyce doğru… Hiç bütçe dostu bir tane bulamadım Ve Rare Beauty’s’i almaya karar verene kadar etkili Always an Optimist Soft Parlaklık Sabitleyici Pudra rastgele sephora koşmak.

Güvenilir bir sabitleyici toz için kriterlerim, herhangi bir geri dönüş yapmayan, pul pul dökülmeyen, kırışmayan veya oksitlenmeyen ve tabii ki makyajımı her koşulda sabit tutan bir tozdur. Rare Beauty’nin sabitleyici tozu, faturaya ve daha fazlasına uyuyor! Açık gölgeyi seçtim ve pembemsi tonlar konusunda tereddütlü hissettim, ancak cildimde ne kadar iyi göründüğüne hoş bir şekilde şaşırdım. Talk içermeyen, ipeksi pürüzsüz formül, cildimin her zamankinden daha kusursuz görünmesini sağladı. Hiçbir şekilde bir makyaj gurusu olmamama rağmen, sabitleyici pudra, makyajımı profesyonelce yaptırmış gibi hissetmemi sağladı. Ve benzer şekilde çalışan diğer sabitleyici tozların yarı fiyatına.

Bu sabitleyici pudraya olan sevgimde yalnız olmadığımı biliyorum— bitti 108K Sephora Aşkları. Bir yorumcu onu “mükemmel bir şekilde bulanıklaştıran” “mükemmel bir pudra” olarak adlandırırken, başka bir yorumcu fışkırıyor, “Dürüst olmak gerekirse şimdiye kadar denediğim en sevdiğim sabitleyici pudra! Sabahları normal bir fondöten süngeri kullanarak kapatıcımı sabitledim ve kırışmadan kalıyor Bir seferde 10 saatten fazla. Ayrıca fiyat noktası/miktarı göz önüne alındığında inanılmaz derecede uzun sürüyor. Benimki yaklaşık bir yıldır bende ve yeni bir tane almak zorunda kaldım.”

Aşağıda, alışveriş yapın Rare Beauty sabitleyici pudra beş muhteşem tonundan herhangi birinde sadece 25 $ karşılığında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369884/rare-beauty-s-silky-smooth-setting-powder-makes-my-skin-look-airbrushed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir