Raquel Yasaklama Emri İçin Özür Diledi – Hollywood Life


Raquel Leviss


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Weingart/Bravo

Raquel Leviss hakkında yasaklama emri çıkardığı için özür diledi Şeana Shay 2. bölümde Vanderpump Kuralları 10. sezon buluşması. ile yaptığı bire bir sohbette Andy CohenRaquel, Raquel ile ilişkisini öğrendikten sonra 1 Mart’ta New York’ta Raquel’i iten Scheana’ya karşı yasal karar vermekten “tamamen pişmanlık duyduğunu” söyledi. Tom Sandoval. Uzaklaştırma emri, Raquel ve Scheana’nın 23 Mart’ta çekilen toplantıda 100 yarda ayrı kalmak zorunda kalana kadar kaldırılmadı.

Raquel, 22 Mart’ta kayda alınan görüşmeleri sırasında Andy’ye, “Yasaklama emri verdiğim için tamamen pişmanım ve bu emrin düşürülmesi için her türlü önlemi alıyorum,” dedi. duruşmayı hep birlikte reddedin.”

Şeana Shay
Scheana Shay; Raquel Leviss (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Raquel evrakları Andy’ye verdi, o da tüm oyuncu kadrosu (eksi Raquel) yeniden birleşme için oturduğunda onu Scheana’ya teslim etti. Andy, “Good as Gold” şarkıcısına “Bu bugün dosyalandı,” dedi. “Bu bir görevden alma talebidir. Çünkü uzaklaştırma emrini geri çekme süreci devam ediyor.”

Scheana’nın rol arkadaşları, yasaklama emriyle ilgili iyi haberi duyunca alkışladılar. Lala Kent Gözleri doldu ve Scheana’ya artık 2 yaşındaki kızının yanında olabileceğini söyledi. yaz ayı. Lala, ağlamaya başlayan Scheana hakkında, “Bu ona gerçekten zarar verdi,” dedi ve Tom ile Raquel’in ilişkisinin ardından ne kadar incindiğini anlattı.

“En iyi iki arkadaşımın ihaneti. Bu kendi içinde yürek parçalayıcı, ”dedi Scheana gözyaşları içinde. “Ama sonra tüm bunları üstüne atmak için. Onunla ilgilenmekten başka bir şey yapmamışken [Raquel]. Gidecek yeri olmadığında ona yaşaması için bir ev verdim. Ben onun büyümediği kız kardeşiydim. Onun için her şeyi yaptım. Ve bana bunu yapması beni çok etkiledi.

Şeana Shay
Scheana Shay (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Scheana, yasaklama emri nedeniyle kızının yanında “tam olarak var olamadığını” açıkladı. “Kızım beni ağlarken görüyor, sonra ağlamaya başlıyor. Geçen gün hiperventilasyona başladı, çünkü tam bir çöküş yaşadığımı gördü,” diye paylaştı Scheana. “Çok oldu. Birisi [Raquel] Kimi sevdiğimi çok önemsiyordum ve bir şüphem olduğunda ‘Senin bundan daha iyi olduğunu biliyorum’ dedim. Bunu asla yapmayacağını biliyorum. “Asla” diyor. ‘Lütfen asla beni senden ayrı bırakmak zorunda bırakacak bir şey yapma’ dedim. Ariana [Madix] ve senin için sürdüm ya da öldüm. Seni çok seviyorum, lütfen bunu değiştirmek için hiçbir şey yapma.’ Ve “Yapmayacağıma söz veriyorum, Scheana” dedi. Bunu asla yapmam.’ ”

Raquel, Scheana’nın fragmanından duygulanmasına tepki gösterdi. Raquel yüzünde bir gülümsemeyle, “Şimdi Scheana’ya kişisel bir not yazmam gerektiğini düşünüyorum. Olaylar geliştikçe, daha fazla farkındalık ve daha fazla pişmanlık var.”

Uzaklaştırma emri nedeniyle Scheana, Raquel’in oyuncu kadrosunun geri kalanına katılabilmesi için yeniden birleşme aşamasından ayrılmak zorunda kaldı. 10. sezon buluşması, 7 Haziran Çarşamba günü sona erecek ve Raquel sonunda rol arkadaşlarıyla karşı karşıya gelecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/raquel-leviss-regrets-restraining-order-scheana-shay-vanderpump-rules-reunion/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir