Raquel Leviss’in Tom Sandoval Affair’den Sonra ‘Question’da’ VPR’ye Dönüşü – Hollywood Life


Raquel Leviss


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Raquel Leviss28, geri dönüp dönmeyeceğinden emin değil Vanderpump Kuralları onu takip etmek ve Tom Sandoval‘nin aylarca süren ilişkisi halka duyuruluyor. “Bilmiyorum. Şu anda söz konusu. İstiyorum, ”dedi Bravo sunucusuna Andy Cohen Peacock’un genişletilmiş versiyonundan bire bir görüşme sırasında Vanderpump Kuralları İlişki haberinin çıkmasından sadece haftalar sonra Mart ayı sonlarında çekilen 10. Sezon Reunion.

Şu anda, oyuncu kadrosu ve ekibi VPR yapımcılar, Raquel ve Tom’un ilişkisinin neden olduğu oyuncu kadrosu çapındaki dramanın ortasında 11. Sezonu nasıl çekeceklerini planlarken uzun bir ara veriyorlar. “Üzerlerinde hemen kameralara ihtiyacımız olduğunu düşünmüştüm,” Alex Baskınbaş yapımcı Vanderpump Kurallarısöylenmiş Çeşitlilik Mayısta. “Ve şimdi bir dakikaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.” Ayrıca 11. Sezon için geri dönme konusunda “kimsenin hayır demediğini” doğruladı.

Raquel Leviss
Raquel Leviss, beşinci sezonu için ‘Vanderpump Rules’a katıldı (Fotoğraf: Shutterstock)

Fakat, Ariana Madix37, on birinci sezonuyla ilgili bir şeyi netleştirdi Vanderpump Kuralları: Dramatik buluşmada “şeytani, kaçık ve insanlık dışı” olarak etiketlediği eski sevgilisinin veya eski en iyi arkadaşının yakınında olmak istemiyor. “İkisine de söyleyecek sözüm yok. Gösterimiz çok gerçek ve gerçek bir arkadaş grubunu takip ediyor ve hiçbiri arkadaş grubunda değil, bu yüzden iyi şanslar, ”dedi Ariana. New York Times 18 Mayıs’ta

Raquel Leviss Tom Sandoval
Raquel Leviss ve Tom Sandoval, ilişkileri açığa çıktıktan yaklaşık iki ay sonra ayrıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Raquel, şovla ilgili geleceğinden emin olmamasının yanı sıra, 54 yaşındaki Andy’ye Ariana’nın kendisi ve Tom’un büyüyen ilişkisini biliyormuş gibi “göründüğünü” söyledi. “Bu konuda asla baskı yapmadı. Bu konuda benimle hiç yüzleşmedi. O yapmadı – bildiğim kadarıyla [because of what] Tom’un bana söylediği, onu bu konuda çok fazla sorgulamadığı ve ona söyleyeceği şeye göründüğü kadarıyla inandığıydı,” diye açıkladı. Ariana’nın bu konuda hiçbir fikri olmadığını anladığında ilişkiden “çok utandığını” hissettiğini itiraf etmeye devam etti.

Reality yıldızı ayrıca, kendisinin ve 39 yaşındaki Tom’un, kızların Ağustos 2022’de Havasu Gölü’ne yaptığı geziden sonra ona “özel, duyulmuş ve görülen” hissettirdikten sonra takılmaya başladığını da açıkladı. O ve Tom, bir yıldan kısa bir süre çıktıktan sonra ayrıldılar.

Bu yazı itibariyle Tom, hit Bravo serisiyle bu gelecek hakkında yorum yapmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/raquel-leviss-return-vpr-in-question-tom-sandoval-affair/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir