Raquel Leviss, Yardımcı Başrol Oyuncusu Tom Schwartz ile “Flört Arkadaşlık” Kurdu


Tek yaşam kuralları Raquel Leviss.

nişanını iptal ettikten sonra James Kennedy Aralık 2021’de, Vanderpump Kuralları star, yardımcı yıldız da dahil olmak üzere bazı yeni adamlarla karışıyor Tom Schwartz. Ama hayranlar inanabilir mi? her şey dedikodulu bağlantılarını okudular mı?

Raquel, E ile özel olarak “Tom ve ben arkadaşız ve bu sezon flört eden arkadaşlığımızın devam ettiğini göreceksin” dedi. Haberler’ Erin Lim Rodos BravoCon 2022’de. “Tatsız ve eğlenceliydi.”

Raquel, Bravo şovunun bir üyesiyle yakınlaşırken biraz “endişe” hissettiğini itiraf ederken, 28 yaşındaki bu yıl kesinlikle kendine odaklandığını söyledi.

“Kendimi ilk sıraya koyduğum yeni bir çağa adım atıyor gibi hissediyorum ve hayatımın çoğunu başkalarının benim hakkımda ne düşündüğünü önemseyerek geçirdim ve bu artık benim sloganım değil” dedi. “Ben sadece kendimi yapıyorum, bekar hayatı yaşıyorum ve eğleniyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350661/vanderpump-rules-raquel-leviss-teases-flirty-friendship-with-tom-schwartz-during-her-new-era?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir