Raquel Leviss ve Tom Sandoval “Mola Veriyorlar” ve Üçlü İlişkiyi Reddetti – Hollywood Life


Raquel Leviss ve Tom Sandoval "Mola Veriyorlar" ve Üçlü İlişkiyi Reddetti - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Earl Gibson III/Chelsea Lauren/Shutterstock

Raquel Leviss o ve o diyor Vanderpump Kuralları ortak yıldız Tom Sandoval uzun süredir kız arkadaşıyla ayrılmasına yol açan bir aldatma skandalının ardından “ara veriyor” Ariana Madix. 28 yaşındaki Raquel, “Bir arkadaşlık olarak başladı ve daha fazla bir şeye dönüştü” dedi. TMZ 22 Mart Çarşamba günü, 40 yaşındaki Tom ile ilişkisinin mevcut durumu hakkında.

“Biz sadece sonraki adımlardan geçmeye, durumu düzeltmeye ve herkesi dinlemeye çalışıyoruz. Birçok insanın kızgın olduğunu biliyorum. Yani sadece sonraki birkaç adımı atlayın ve hiçbir şeye etiket koymayın. Şimdilik bir nevi ara veriyoruz” dedi. En son açıklama, Raquel’in tören için orada olacağını söylemesinden birkaç saat sonra geldi. Vanderpump Kuralları 10. sezon buluşması. “Evet, toplantıya bizzat katılacağım” dedi. ET. Tom ve Ariana’nın oynadığı dizinin ardından, Raquel’in rol arkadaşıyla fiziksel bir münakaşaya karıştığı iddia edildi. Şeana Shay – katılmayacağına dair spekülasyonlara yol açıyor.

Raquel Leviss ve Tom Sandoval "Mola Veriyorlar" ve Üçlü İlişkiyi Reddetti - Hollywood Life
Raquel Leviss, kendisinin ve Tom Sandoval’ın ‘ara verdiklerini’ söylüyor. (Earl Gibson III/Chelsea Lauren/Shutterstock)

37 yaşındaki Ariana, partneri ile Raquel arasındaki uygun metin mesajlarında ikisinin bir ilişki yaşadığını belirttiğini keşfettiğinde, Tom ve Ariana dokuz yıllık bir ilişkinin ardından kendi yollarına gittiler. Raquel de onayladı TMZ özür dilemek için Ariana’ya ulaştığını. “Pek iyi karşılamadı,” diyen Raquel, uzun süreli eski çiftle üçlü seks yaptığını da inkar etti.

Raquel, ilişki haberi çıktığında yaptıkları için daha önce bir özür yayınlamıştı. “Davranışlarım ve seçimlerim için başta Ariana olmak üzere arkadaşlarımdan ve ilişkilerimize bu kadar bağlı olan hayranlardan özür dilemek istiyorum” dedi. ET Bir açıklamada. “Mazeret yok, ben kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım.”

Tom ayrıca hayranlar için ve doğrudan eski sevgilisine bir açıklama yaptı. Tom, Instagram aracılığıyla “Bu süreçte incittiğim herkesten her şeyden önce özür dilemek istiyorum” diye yazdı. “En çok da Ariana’dan özür dilemek istiyorum. Hatalar yaptım, bencildim ve sevdiğim birini inciten pervasız kararlar verdim. Kimse bu acıyı bu kadar travmatik ve alenen hissetmeyi hak etmiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/raquel-leviss-tom-sandoval-on-break-denies-threesome-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir