Raquel Leviss, Vanderpump Kurallarının Yeniden Birleşmesini Sabote Etti – Hollywood Life


Raquel Leviss ve Scheana Shay
İmaj Kredisi: Bravo

olarak Vanderpump Kuralları 10. sezon kavuşma yaklaşımları, Şeana Shay‘ nin avukatı rol arkadaşına ağır bir suçlamada bulundu. Raquel Leviss. Yasaklama emriyle burayı tamamen “sabotaj ettiğini” söylüyor, bu da ikisinin aynı odada olamayacağı anlamına geliyor. 14 Mart’ta yaptığı açıklamada İNSANLARavukat 28 yaşındaki Raquel’i eleştirdi. “Şu anda geçerli olan geçici uzaklaştırma emri şu anda Scheana’nın Rachel’ın 100 metre yakınında bulunmasını yasaklıyor, bu nedenle ikisi de toplantıda fiziksel olarak bulunamıyor.” Neama Rahmani çıkış söyledi. “Rachel sadece arkadaşlarına ihanet etmekle kalmadı, aynı zamanda bu yeniden bir araya gelmeyi sabote etti çünkü bu düzen yerindeyken anlamlı bir şekilde gerçekleşemez.”

Raquel Leviss ve Scheana Shay
Bravo

Yeniden birleşme için değiştirmenin gerçek bir yolu olmadığını da sözlerine ekledi. “Bu tür geçici sivil yasaklama emrini duruşmadan önce değiştirecek bir mekanizma gerçekten yok, bu nedenle yeniden birleşme, en azından hepsinin bir arada olması kesinlikle tehlikede” dedi.

Raquel (adı aslında Rachel’dır), Scheana’nın onunla ilişkisi nedeniyle ona saldırdığı iddia edildikten sonra bu ayın başlarında zaten rezil olan yasaklama emrini verdi. Tom Sandoval. Ayrıca, morardığını iddia ettiği şeylerin ve Scheana ile karşılaşmasından kaynaklandığını iddia ettiği küçük bir kesiğin fotoğraflarını da sundu. Scheana, avukatı aracılığıyla Raquel’e zarar verdiğini reddetti.

Neama, “Bu dava, bilinen bir yalancı ve kendisine yakın olan herkese ihanet eden bir dolandırıcı tarafından uydurulmuş bir vakadır” dedi. HollywoodYaşamı 10 Mart’ta bir yayıncı aracılığıyla. “Scheana, Raquel’i asla yumruklamadı, nokta. “Sol gözünün etrafındaki varsayılan koyu işaretler aylardır oradaydı. Ne Scheana ne de diğer oyuncular, Rachel’ın ilerlemesiyle ilgili hiçbir şey yapmak istemiyor. Yargıç, olanlarla ilgili yalnızca tek taraflı bir açıklama duydu ve 29 Mart’taki duruşmada tam ve gerçek hikayeyi sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

Büyüyen skandal, Tom ve uzun süredir sevgilisi olan realite TV dizisinin tüm oyuncu kadrosunu sarstı. Ariana Madix iddiaya göre Tom’un telefonunda mahrem bir video keşfettikten sonra ayrıldı. Bu sırada, Andy Cohen üzerinde bir görünümde yeniden birleşmenin yaklaşan kaydına değindi. Radyo Andy. “Bu olacak bir yeniden birleşme… Kıçımı kuşanıyorumdedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/scheana-shays-lawyer-requel-leviss-sabotaged-vanderpump-rules-reunion/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir