Raquel Leviss, Tom Schwartz Aşkının Sonu İçin Katie Maloney’i Suçladı – Hollywood Life


Raquel Leviss, Tom Schwartz Aşkının Sonu İçin Katie Maloney'i Suçladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Todd William/Bravo

Vanderpump Kuralları için döner onuncu sezon 8 Şubat’tave fragmanın zaten işaret ettiği gibi, çok sayıda dudak uçuklatan an içerecek. Özellikle biri arasında sürpriz bir ilişki olacak Raquel Leviss Ve tom Schwartzkendi bölünmelerini takiben James Kennedy Ve Katie maloney. Raquel ve Tom’un baharatlı kaçamağı aslında 10. Sezondan görüntüler ortaya çıkmadan önce bildirildi ve HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK, Katie’nin ilk kez yaklaşık olarak başlayan ateşli sevişme seansları yüzünden çıldırdığını öğrendim. Şeana Shay‘ın yaz boyunca Cancun’daki düğünü.

Raquel Leviss, Tom Schwartz Aşkının Sonu İçin Katie Maloney'i Suçladı - Hollywood Life
Raquel Leviss, Katie Maloney ve Tom Schwartz, 7 Şubat 2023’teki ‘Vanderpump Rules’ 10. Sezon prömiyer partisinde. (Todd William/Bravo)

Ama şu anda öğrendiğimiz şey — Raquel ile yapılan ÖZEL röportaj sayesinde Vanderpump Kuralları 7 Şubat’ta SUR’da 10. Sezon prömiyeri partisi – daha fazla bir şeye dönüşmeden önce fışkıran kaçıştan Katie’nin sorumlu olması. “Bence bir ilişkinin gelişmemesinin ana nedeni, Katie’nin kiminle çıkıp çıkamayacağı konusunda sınırları olması. Şahsen bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum çünkü bireyler olarak biz [should be able to] kiminle çıkmak istiyorsak onunla çıkıyoruz. [Just like] James’le, biz ayrıldıktan haftalar sonra yeni bir kız arkadaşı olduğu için mutlu değildim ama hayatıyla istediğini yapmasına izin verildi.

Bu akşamki sezon prömiyeri bölümünde (ilk birkaç dakikayı buradan izleyin), Katie, kendisinin ve Tom’un boşandıktan sonra çıkma konusunda kuralları olduğunu açıklar. “Sınırlarına” göre, arkadaş grubundaki biri dışında herhangi biriyle çıkabilirlerdi. Tom, Raquel’le takıldığında açıkça sınırları zorladı.

HollywoodYaşamı daha önce, ÖZEL OLARAK, Kate’in Tom ve Raquel’i başlangıçta “ağır bir şekilde öpüşürken” yakaladıktan sonra onlara “çığlık atarken” görüldüğünü öğrenmişti. Ve bu sadece bir kez olmadı – Scheana’nın düğününden önceki günlerde, sonraki günlerde ve sırasında epeyce oldu.

Hepsinin oynandığını görmek ister misin? yeni bölümleri Vanderpump Kuralları Çarşamba günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/raquel-leviss-blames-katie-maloney-tom-schwartz-romance-ending-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir