Raquel Leviss, Tom Sandoval’ın ‘Vanderpump Kuralları’nda Uyuduğunu İtiraf Etti – Hollywood Life


Raquel Leviss, Tom Sandoval'ın 'Vanderpump Kuralları'nda Uyuduğunu İtiraf Etti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Yazı duvardaydı! Raquel Leviss kabul Lisa Vanderpump yatıya kaldığı Tom Sandoval’kız arkadaşı iken evi Ariana Madix Raquel ve Tom’un ilişkisi ortaya çıkmadan çok önce uzaktaydı! 3 Mayıs bölümü için vahşi bir önizlemede Vanderpump Kurallarıbüyük SUR patronu Lisa’nın “Scandoval”da parçaları bir araya getirmeye başladığı ve hatta kocasına güvendiği ortaya çıktı. ken bu konuda! “Ariana yokken Tom Sandoval’ın Raquel’i misafir ettiğine inanamıyorum – hem de jakuzide,” diye haykırdı Ken daha sonra şaşkın bir şekilde önünde. Katie Maloney!

Tom, Ariana, Raquel ve Tom Schwartz bir glamping gezisine çıkarken, ön izleme, Raquel’in SUR restoranındaki vardiyasına son derece geç varmasını gösteriyor. Raquel, “Uyuyakaldım, geç saatlere kadar ayakta kaldım. Tom’un evine geri döndüm ve Schwartz ile jakuziye girdik.” Raquel’in gece kaldığı yerde Lisa tarafından baskı yapıldığında, Raquel ona “Sandoval’ın” dedi ama hemen ekledi, “Yine de hiçbir şey olmadı. Kötü göründüğünü biliyorum. Kanepede uyumak ve geceyi burada geçirmek daha kolaydı.”

Lisa, Raquel’in ne yazdığını hissetmiyordu, bu yüzden kız arkadaşı olmayan bir gecelik konuğunun olduğunu doğrulamak için Tom’u aradı. “Biraz takıldık, [she] kelimenin tam anlamıyla batırıldı. Mesela, bilmiyorum – aslında erken ayrıldı, ”diye başladı Tom. Tom ve Raquel’in hikayeleri birbirini tutmadığından, Lisa sorgulamasına devam etti. “Yani geceyi senin evinde geçirdi mi – geçirdi mi, geçirmedi mi, evet mi hayır mı?” Tom’un şöyle bir etkisi olan bir şey söylediğini sordu: “Evet, ama ahbap gibi, mesela, insanlar evimde kalıyor.” Ön izleme daha sonra aniden sona erdi.

Raquel Leviss, Tom Sandoval'ın 'Vanderpump Kuralları'nda Uyuduğunu İtiraf Etti – Hollywood Life
SUR’da işe geç kaldıktan sonra Raquel, Lisa’ya Tom Sandoval’ın evinde yattığını itiraf etti. (Bravo)

İlişkileri Mart ayına kadar halka açıklanmasa da, kostarda öpüşürken yakalandıkları için Tom ve Raquel, pijama partisi haberlerinden önce bile bunu tam olarak bir sır olarak saklamıyorlardı. Scheana Shay’in Ağustos’ta düğün, “Skandoval” ifşa olmadan tam yedi ay önce!

Ariana’ya gelince, fitness koçuyla “raslantısal olarak çıktığı” bildirildikten sonra aşk dedikodularını alevlendiriyor. daniel wai15 Nisan’da Coachella’da seviştiği adamla aynı kişi. Bu gece eğlence. Kaynak, Ariana ve Daniel’in Mart ayında Ariana’nın Tom ve Raquel’in ilişkisini öğrendikten bir hafta sonra katıldığı Meksika düğününde buluştuğunu iddia etti.

Raquel Leviss, Tom Sandoval'ın 'Vanderpump Kuralları'nda Uyuduğunu İtiraf Etti – Hollywood Life
Ken, karısı Lisa ile mutfağında takılırken Katie Maloney’nin önünde pijama partisini ifşa etti. (Bravo)

Bu arada, Raquel’in bir temsilcisi yaptığı açıklamada onun bir akıl sağlığı merkezinde yardım aldığını doğruladı. İnsanlar 14 Nisan Cuma günü. Vanderpump Kuralları yeniden birleşme kaydedildi, ancak sonunda temsilci başına çekimler tamamlanana kadar beklemeye karar verdiler.

Devam eden tüm “Scandoval” dramasını şu anda izleyin: Vanderpump Kuralları Çarşamba günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/raquel-leviss-sleeping-over-tom-sandoval-vanderpump-rules-preview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir