Raquel Leviss, Scheana Shay’e Karşı Yasaklama Emrini Kaldırıyor – Hollywood Life


Raquel Leviss


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Vanderpump Kuralları’ Raquel Leviss karşı yasaklama emrini geri çektiğini doğruladı Şeana Shay 10. sezonun yeniden bir araya gelmesini filme aldıkları günün ertesi günü. 28 yaşındaki Raquel anlattı Bu gece eğlence 24 Mart’ta, “Avukatımın Çarşamba günü davamı mahkeme takviminden çıkardığını ve TRO’nun 29’undan sonra ilerlemesini reddetmek için mahkeme tarafından talep edilen uygun evrakları bugün teslim ettiğini doğrulayabilirim. Mahkemeye, kalıcı bir yasaklama emriyle ilerlemeyeceğimi bildirdik. Ekibim, birlikte çekim yapabilmemiz için TRO’nun daha erken kaldırılmasını umarak Scheana ile karşılıklı yarar sağlayan bir anlaşma üzerinde çalışmaya çalıştı.

Raquel, kendisiyle ilişkisi olduğu için 37 yaşındaki Scheana tarafından yumruklandığı iddia edildikten sonra Mart ayı başlarında uzaklaştırma emrini verdi. Tom Sandoval. Ayrıca ifadesinde, “TRO, yumruklandıktan sonra bir soğuma süresi sağlamayı amaçlıyordu, ancak kalıcı RO ile devam etmek istemedim ve Scheana’da daha fazla ıstırap ve strese neden olmak istemedim.”

Raquel Leviss
Raquel Leviss ve Scheana Shay, 1 Mart’ta ‘WWHL’de (Fotoğraf: Bravo)

Raquel ve Scheana filmi çekemedi. VPR 23 Mart’ta sokağa çıkma yasağı nedeniyle yeniden bir araya geldi. Bravo o gün, ağın Raquel (gerçek adı Rachel olan) ve Scheana’yı aynı anda birlikte görünmemek için nasıl ayırdığını gösteren iki oturma çizelgesini yayınladı. Yeniden birleşme sırasında, Raquel’in gösterdiği bildirildi Andy Cohen yasaklama emrini geri çektiğini kanıtlayan bir belge. Ama Scheana’nın avukatı söyledi H0llywoodLife Raquel’in belgelerinin “hukuki bir anlamı” olmadığı.

Avukat, “Bir şikayetin veya hukuk davasının reddi talebiydi, ancak Rachel kalıcı bir uzaklaştırma emri talep etmişti, bu tamamen farklı bir şey” dedi. “Rachel’ın gelecek haftaki duruşmadan önce geçici uzaklaştırma emrini ‘geri çekmesinin’ hiçbir yolu yok. Bu California yasası ve hatta mahkemenin web sitesinde.” Avukat devam etti, “Rachel’ın elinde olmayan doğru belgeye sahip olsa bile, mahkemeye sunulmadı. Sağ üst köşede dosya damgası yoktur. Bu, Rachel ve ekibinin yaptığı başka bir halkla ilişkiler gösterisiydi. Rachel gerçekten bunu ortadan kaldırmak isteseydi, ortaya çıkar ve ‘yumruk’un asla gerçekleşmediğini ve Scheana, Ariana ve diğer arkadaşlarına verdiği tüm zararlar için üzgün olduğunu söylerdi.

Raquel Leviss
Raquel Leviss ve Scheana Shay ‘Vanderpump Kuralları’ üzerine (Fotoğraf: Casey Durkin/Bravo)

Raquel’in 1 Mart Çarşamba günü New York’ta Scheana tarafından yumruklandığı iddia edildi. ortak yıldız ve arkadaş Ariana Madix37, tarafından alınan mahkeme belgeleri HollywoodYaşamı açıklığa kavuşmuş. Uzaklaştırma emrinde Raquel, sol gözünün hafifçe rengi atmış ve kaşında kanlı bir kesik bulunan fotoğrafları dahil etti ve yaralarının Scheana’dan olduğunu iddia etti. Ancak Scheana’nın avukatı, Scheana’nın Raquel’e asla elini sürmediğini söyledi ve davayı “bilinen bir yalancı ve ona yakın olan herkese ihanet eden bir dolandırıcı tarafından yapılan bir uydurma” olarak nitelendirdi.

Raquel ve Tom’un ilişkisi açığa çıktıktan sonra Raquel, kamuoyuna açık bir özür yayınladı ve Ariana’yı nasıl incittiğini kabul etti. Yaptığı açıklamada, “Davranışlarım ve seçimlerim için en başta Ariana’dan, arkadaşlarımdan ve ilişkilerimize bu kadar bağlı olan hayranlardan özür dilemek istiyorum” dedi. Bu gece eğlence. “Mazeret yok, ben kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/24/raquel-leviss-dropping-restraining-order-scheana-shay/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir