Raquel Leviss, Ariana Madix’in Tom Sandoval İlişkisini Bildiğini Düşünüyor – Hollywood Life


Ariana Madix


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Weingart/Bravo

Önce Andy Cohen getirilmiş raquel Leviss 2. bölüm sırasında dışarı Vanderpump Kuralları 31 Mayıs’taki buluşmasında, onunla özel bire bir görüntülerini gösterdi ve ortaya çıkardığı şey çok ilginçti. İlk olarak, sahneye çıkmak için “gergin” olduğunu söyledi, ancak aynı zamanda eylemlerinden “sorumluluk alması” gerektiğinden toplantıda olmasının kendisi için “önemli” olduğunu da biliyordu.

Raquel, ilişkisinin tom Sandoval Ağustos 2022’de kızların Havasu Gölü’ne yaptıkları geziden sonra “daha romantik olmaya başladı”. Ona “özel, duyuldu ve görüldü” hissettirdi ve bunlar, kendisi dahil başka kimseyle “belki de hiç” hissetmediği duygulardı. eski, James Kennedy.

Ariana Madix
Ariana Madix; Raquel Leviss (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Raquel daha sonra Andy’ye ilişki boyunca “kendi küçük gerçekliğinde” yaşıyor olması gerektiğini çünkü kendisinin ve Ariana Madix gerçek ortaya çıktığında hala arkadaş olabilirler. Andy buna gerçekten tepki vermedi, ancak Ariana’nın ilişki boyunca “kaç işaretin” “görmezden geldiği” “inanılmaz” olduğunu belirtti ve Raquel kabul etti. Raquel, başlangıçta Ariana’nın meseleyi bildiği ama inkar ettiği gibi “göründüğünü” söyledi.

“Bu konuda asla baskı yapmadı. Bu konuda benimle hiç yüzleşmedi. O yapmadı – bildiğim kadarıyla [because of what] Tom bana onun bu konuda onu fazla sorgulamadığını ve ona söyleyeceği şeye göründüğü kadarıyla inandığını söyledi,” dedi Raquel Andy’ye.

Andy, Raquel ve Tom’un Ariana’yı “suçluyor” gibi göründüğünü söyledi ve bunu inkar etmedi. Sadece “o zaman” onun “zihniyeti” olduğunu söyledi. Ve şimdi, Ariana’nın “gerçekten bilmek istediğini ve bunun çok aldatıcı olduğunu” biliyor. Bundan çok utanıyorum.”

Ariana, 1 Mart 2023’te ilişkiyi öğrendikten sonra Raquel’i aradı ve cevaplar istedi. Raquel, “her şeyin ne zaman olduğu” hakkında ayrıntılar için “yalvarırken” Ariana’nın “çok acı çekiyormuş” gibi göründüğünü söyledi. Raquel, kendisinin ve Sandoval’ın Ariana’ya gerçeği söylemeyi planladıklarını iddia etti, ancak Tom “bunun canını yakacağını hissettiği için” “hikayelerini düzeltmek” istediler. [Ariana] ne kadar sürdüğünü bilseydi [the affair] devam ediyordu.” Ancak Ariana telefonda hemen “ayrıntılar” istediğinden, Raquel ona “gerçeği” söyledi. Daha sonra Ariana’nın bunun için Raquel’e teşekkür ettiği iddia edildi çünkü “Tom bana asla gerçeği söylemezdi” dediği gibi.

Raquel, Andy ile özel görüşmesini, kendisinin ve Sandoval’ın yeniden bir araya gelmeden önce belirli konulara nasıl yaklaşılacağı hakkında kapsamlı bir şekilde konuştuklarını kabul ederek bitirdi. Ana sahnede grupla yüzleşmeden önce “en kötüsüne hazırlanıyor ve en iyisini umuyordu” – ama aynı zamanda Ariana ile kişisel buluşmasından önce “korkmuş” hissediyordu.

Bu haftaki bölümün son birkaç saniyesinde Raquel ana sahneye çıktı. Ama gruba katılmadan önce, tom Schwartz kendini çok “gergin” hissettiği için reçeteli Xanax aldı. Ardından Raquel oturup Andy’ye “merhaba” dediğinde bölüm sona erdi.

Daha fazla istemek? 3. bölüm Vanderpump Kuralları 7 Haziran Çarşamba günü saat 21: 00’de Bravo’da yeniden birleşme yayını. Bu bölümün genişletilmiş versiyonu da 1 Haziran’da Peacock’ta mevcut olacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/raquel-leviss-ariana-madix-knew-about-tom-sandoval-affair-vanderpump-rules-reunion/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir