Raquel, Lala ve Katie Havasu Gölü’nde Dövüşüyor – Hollywood Life


Raquel, Lala ve Katie Havasu Gölü'nde Dövüşüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

15 mart bölümü Vanderpump Kuralları bazı çılgın dönüşler oldu ama hepimizin bildiği gibi drama daha yeni başlıyor. Bu haftaki bölüm, bayanların tatilden sonra Las Vegas’taki otel odalarına dönmeleriyle başladı. Raquel Leviss ile sevişirken görüldü Garcelle Beauvais‘ oğul Oliver Saunders. lala Kent çok sarhoş bir Raquel’e, eğer içki içiyor olsaydı, müstakbel erkeği konusunda Raquel’e asla güvenemeyeceğini söyledi ve Lala’ya asla bir arkadaşının ilişkisini tehlikeye atacak bir şey yapmayacağını söylemek yerine, “Tanrıya şükür, sen bunu yapmıyorsun” dedi. Etrafta olması gereken bir adama sahip olmak.

Bayanlar, Raquel’in ağzından çıkan sözlere inanamadılar, bu yüzden Lala, hepsinin yatmasını önerdi. Ama bunu yapmadan önce, Lala, Katie maloney Ve Kristina Kelly Raquel’in yatak odasında bir galaksi gece lambası olduğu için onunla dalga geçtiği duyuldu. Ayrıca Raquel’in yanındayken erkek arkadaşlarını saklamakla ilgili bir şeyler söylediler ve onların haberi olmadan Raquel her şeyi duydu.

Ertesi sabah, Raquel önceki gece ne söylediği hakkında hiçbir fikri yokmuş gibi davrandı, bu yüzden hanımlar ona hatırlattı. Ve Lala, Raquel’e birinin erkeğini çalmaya çalışarak bir ilişkiye saygısızlık edip etmeyeceğini sorduğunda, hayır dedi. Ancak özel itirafında, Lala ile yattığı için “ikiyüzlü” olarak nitelendirdi. James Kennedy James ve Raquel çıkarken.

Neyse, grup sohbetinin ardından bayanlar arabaya atlayıp Havasu Gölü’ne doğru sürmeye başladılar. Arabada Raquel, James’le olan ayrılığı hakkında konuştu ve bir kimlik krizi yaşıyormuş gibi hissettiğini açıkladı. Buna karşılık, panik atak geçirmeye başladı ama Lala, endişesine çare olarak yanlış şekilde nefes almasını söylediğinde hemen gülmeye başladı. Yani gerçek bir panik atak mıydı yoksa? Asla bilemeyebiliriz.

Herkes Havasu Gölü’ne vardığında, Charli Burnett onlara katıldı ve herkes ona Raquel ile Oliver arasında geçenleri anlattı. Charlie, Lala onu kutsadığından beri bunun önemli bir şey olduğunu düşünmüyordu, ancak Lala, kulüpten sonra yaptığı yorumlar – birinin erkeğini çalmakla ilgili olan – Raquel’e daha çok kızdığını açıkça belirtti. Ancak bunun için tekrar azarlanmadan önce Raquel, Lala’ya karşılık verdi ve eski sevgilisinin “metresi” olduğu için ona saldıran son kişinin kendisi olması gerektiğini söyledi. Randall Emmett’in bir araya geldiklerinde evlenirler. Bu açıkça Lala’yı üzdü ve Raquel’e işler olduğundan daha da çirkinleşmeden “geri çekilmesini” söyledi. Lala da artık Raquel’e bakmak istemiyordu, bu yüzden o, Katie ve Kristina yemek masasından erken kalkıp eve döndüler.

Raquel, Lala ve Katie Havasu Gölü'nde Dövüşüyor – Hollywood Life
Raquel Leviss (Bravo)

Sonra, ertesi sabah, Raquel bayanlara kendisinin ve Charli’nin artık orada hoş karşılanmadığı için erken ayrılacaklarını söyledi. Raquel ayrıca Lala’yı, Oliver onu Lala yerine seçtiği için ona kızmakla suçladı. Hanımlar yine Raquel’in söylediklerine inanamadılar. Özellikle Raquel, Los Angeles’a döndüğünde Tom Schwartz ile yeniden bir araya geleceğini çok net bir şekilde açıkladıktan sonra – Katie’nin Raquel’in Tom’la neredeyse öpüşmesinin onu incittiğini açıkça belirtmesinden birkaç saat sonra.

Los Angeles’ta, adamlar (ve Şeana Shay) Sky Bar’da eğlenceli bir gece geçirirken, Raquel ve Charlie davetsizce ortaya çıktı. Yine de tahmin etmemiz gerekirse, muhtemelen onları Scheana’nın davet ettiğini söylerdik. Her iki Tom – Tom Schwartz ve tom Sandoval — Raquel’i görmekten mutlu görünüyordu ve yeni bir podcast bölümüne göre Jamie Her Yerde, bu, Raquel ve Sandoval’ın yakınlaşmaya başladığı geceydi. Gecenin daha fazlasını görmek için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekecek.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Vanderpump Kuralları Çarşamba günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/vanderpump-rules-recap-raquel-lala-katie-lake-havasu-fight/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir