Raporlara Yanıt Veriyor – Hollywood Life


britney mızrakları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Britney Spears hakkında açıklama yaptı instagram 13 Ocak’ta bir geziden sonra ortaya çıkan onun hakkında haberlerle ilgili. Şarkıcı doğrudan şu soruya yanıt verdi: TMZ’ler kocasıyla akşam yemeğine çıkarken “düzensiz” davrandığını bildirmek, Sam Asgari. Britney, “Bir restoranda SHREK gibi görünerek bana milyarlarca gülümseme getirdiğime eminim” diye yazdı. “Bir restoranda biraz sarhoş olmamla ilgili tüm haberlerin abartıldığını biliyorum… sanki HER HAREKETİMİ İZLEYECEKLER. Benim hakkımda bir manyak gibi konuşmaları ve SONRA geçmişimde olan tüm olumsuz şeyler hakkında konuşma cesaretine sahip olmaları beni o kadar gururlandırdı ki!!!”

Raporlara Yanıt Veriyor - Hollywood Life

Britney’nin mesajı geldi TMZ San Fernando Vadisi’ndeki JOEY’de dışarıda yemek yediği bir video yayınladı. Site, müşterilerin onu filme çektiğini fark ettikten sonra Britney’nin “manik” davrandığını iddia ediyor, ancak bu davranış videoda net değil. Ayrıca videodaki sesin Britney’e ait olup olmadığı da netlik kazanmadı. Sam videoda hiç görünmüyor. HollywoodYaşamı yorum için şarkıcının bir temsilcisine ulaştı.

britney mızrakları
Britney Spears kırmızı halıda. (Rob Latour/Shutterstock)

Ancak Britney, Instagram paylaşımında durumu kendisi dile getirirken geri durmadı. “Beni destekleyeceğinizi biliyorum ve hepiniz benim şok edici Shrek resmime baktığınızdan emin olun,” diye devam etti. Korkunç gibiydim ama yine de normal olduğum iki fotoğraf vardı. Her iki durumda da dürüst olmak gerekirse, ne yaptığım kimsenin umurunda değil biliyorum!!! Bu paragrafı tam bir salak gibi yazmaktan sıkıldım.”

Britney, 15 Ocak’ta paylaştığı bu mesaja ek olarak bir de video yükledi. video bir gün önce dans ederken. Videoda orta parmağını kameraya veriyor, bu da 13 Ocak’taki geziden sonra onunla ilgili tüm vızıltılara ince bir yanıt gibi görünüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/16/britney-spears-restaurant-behavior-response-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir